Kadry i płace program księgowy

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Kadry i płace program księgowy

Postautor: sabyy » 10 czerwca 2021, 23:40 - czw

Ja mam abonament w tym serwisie portalkadrowy.pl/ warto, usprawnia mi to pracę, pozwala mi to na szybką aktualizację swojej wiedzy, są tam wzory dokumentów, kalendarze zmian w prawie, mozna zadawać pytania ekspertom
sabyy

Postautor: answer » 01 sierpnia 2021, 07:44 - ndz

Sporo osób zastanawia się, kiedy zacznie z biznesem, jednolity plik kontrolny co to i jak ogólnie to wszystko zrobić, żeby potem nie mieć problemów z fiskusem i tak dalej. Stąd bardzo mi zależy, żebyście powiedzieli, co o tym wiecie. Kto wie, co się komu może przydać. Co wy na to? Ogólnie jak to widzicie?
answer

Postautor: Kasia36 » 26 sierpnia 2021, 10:18 - czw

U mnie księgowość we Wrocławiu prowadzi firma Inpensa. Dzięki temu wszystko nareszcie nabrało ładu i w dokumentach zapanował porządek. Jestem zadowolona z tego wyboru. Do tej pory wszystko było na mojej głowie i to był ogromny stres.
Kasia36

Postautor: Olaprima » 31 sierpnia 2021, 09:38 - wt

Dopiero wdrażam się w księgowość, ponieważ będę chciała samodzielnie się nią zajmować. Znalazłam ciekawe informacje czym są faktury zaliczkowe i końcowe . Można nawet zamówić program, który bardzo wspomaga pracę z nimi. Może znacie już tą ofertę i ten program?
Olaprima

Postautor: Kinka » 01 września 2021, 00:10 - śr

Zobacz koniecznie na ofertę mega tech, jak zakładałam swój biznes to nie miałam pojęcia o rozliczeniach, wystawianiu faktur. Tu znalazłam na tyle intuicyjny program, że jego obsługa nie sprawia mi żadnych kłopotów, wystawiam nawet faktury w walucie czy zaliczkowe.
Kinka

Postautor: Reportowicz » 10 września 2021, 10:09 - pt

Ja dopiero co zaczynam się tą tematyką interesować i nawet już na stronie http://www.int24.com.pl/czym-sa-uslugi-placowe czytałem czym tak naprawdę są usługi płacowe. Muszę przyznać, że faktycznie kiedy chcemy mieć dobrze prosperującą firmę to takie rzeczy po prostu warto znać oraz z nich korzystać.
Reportowicz

Postautor: whiterose » 15 września 2021, 12:34 - śr

Co jak, co ale finansami powinien zajmować się zawsze ktoś, kto ma w tym kierunku doświadczenie i jest też na bieżąco z przepisami. A w tym kierunku biuro rachunkowe mysłowice MDA Consulting Group może doskonale się sprawdzić. Oni wszystkim zajmują się kompleksowo i jest to rzetelna firma świadcząca na wysokim poziomie usługi.
whiterose

Postautor: Kasia36 » 29 września 2021, 22:39 - śr

A ja myślę, że obsługa księgowa we Wrocławiu to lepsza opcja. Dzięki temu nie musisz się przejmować jakimiś niedopatrzeniami lub błędami. Ja tak zrobiłam i nie mam dużo mniej pracy.
Kasia36

Postautor: Daniel4321 » 09 grudnia 2021, 16:34 - czw

Powierzenie księgowości do Tax Online https://www.taxonline24.pl/uslugi było całkowitym strzałem w 10. Wcześniej zajmowaliśmy się tym na własną rękę, a jak pokazał czas nie miało to większego sensu. Teraz możemy wykuzować i skupić się na innych aspektach naszej firmy, podczas gdy księgowość realizuje zewnętrzna firma. I tak oto, z ich strony możemy liczyć chociażby na wsparcie z zakresu kadr i płac.
Daniel4321

Postautor: Reportowicz » 12 stycznia 2022, 18:36 - śr

Samo prowadzenie kadr we własnej firmie na pewno nie jest łatwe i ja również na ten moment rozważam wdrożenie outsourcingu w tym zakresie. Tym bardziej, że jakiś czas temu czytałem na stronie https://www.mentora.pl/zarzadzanie/pozn ... cingu-kadr jakie dzięki temu mogą być korzyści. W sumie faktycznie jest to bardzo elastyczne rozwiązanie.
Reportowicz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach