Strona 1 z 2

Kadry i płace program księgowy

Post: 15 października 2019, 22:34 - wt
autor: Biała15
Jaki program księgowy polecicie do obsługi niedużej firmy który daje możliwość rozbudowy o różne moduły księgowe? Przykładowo na chwilę obecną muszę mieć intuicyjny system kadr i płac bo ten dział nam kuleje. Czekam na wasze propozycje.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 16 października 2019, 18:30 - śr
autor: kitkaja
Zerknij na ten program https://wfirma.pl/kadry-i-place bo tu ogarniesz całe kadry i płace. Zrobisz umowy dla pracowników czy deklaracje dla zus. Możesz wszelkie akta osobowe trzymać w wersji elektronicznej. Jest prosty w obsłudze a w razie czego mas też fachowców pod ręka którzy pomogą.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 27 kwietnia 2020, 16:48 - pn
autor: MacieX822
Może firma https://eitc.online/ Ci tu pomoże? Widziałam, że proponują oprogramowanie do rozliczeń Comarch ERP Optima. Generalnie systemy ERP bardzo fajnie sprawdzają się w różnych firmach, także tych mniejszych. Można je fajnie dopasowywać do swoich zapotrzebowań. Oczywiście trzeba tylko postawić na odpowiednich specjalistów od ich wdrażania.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 22 maja 2020, 06:28 - pt
autor: wally
Mamy średnią firmę i tym samym jedną księgową na etacie. Korzysta z przyjemnego i łatwego w obsłudze programu mFaktura do wystawiania faktur. Mamy wersję wzbogaconą o magazyn. Zamawialiśmy ją w sklepie internetowym https://www.vebo.pl/. Cena 68 zł za jego możliwości jest na prawdę niewielka. W dodatku masz wieczystą licencję oraz dostępne aktualizacje.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 30 lipca 2020, 23:13 - czw
autor: Moska90
Dobrze, że są dzisiaj takie możliwości. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli zależy Wam na usprawnieniu pracy Waszego biznesu, to powinniście zajrzeć do https://zms-systemy.pl/system-wms i samodzielnie przekonać się o tym, co może być dla Was odpowiednim wyborem. Systemy WMS mogą przyczynić się do rozwoju Waszego biznesu.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 10 września 2020, 13:41 - czw
autor: onaion
Moim zdaniem obsługę księgową firmy najlepiej zlecić w jakimś dobrym biurze rachunkowym. W Jeleniej Górze działa na przykład taka firma https://krzywickabiuro.pl/, której śmiało możecie zaufać, bo działa na rynku już od wielu lat. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, składanie deklaracji podatkowych, wysyłka JPK to tylko niektóre z usług, jakie świadczy. Decydując się na współpracę możecie mieć pewność, że księgowość Waszej firmy będzie w dobrych rękach :)

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 02 października 2020, 09:21 - pt
autor: Łukasz ze Scanye
Każda księgowa czasami potrzebuje chwili odpoczynku, przy 20stym każdego miesiąca pracy jest jednak od groma. Proponujemy w takiej sytuacji zastosować, a przynajmniej spróbować skanowania faktur ze Scanye. Bardzo dużym plusem jest przesyłanie faktur do biura za pomocą naszej aplikacji bez nadmiernego kontaktu z klientami. Oczywiście jeśli będziecie musieli o coś zapytać, czy trzeba będzie w czymś wam pomóc, to my jesteśmy na to gotowi.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 02 marca 2021, 21:55 - wt
autor: iskra
Z pewnością odpowiednie programy w dużej mierze usprawniają pracę jeśli chodzi o kwestie księgowe. Chociaż u mnie wszystkim i tak zajmuje się profesjonalna księgowa. Jak wszedł program do tworzenia jpk to też ona wszystkim się zajęła i pracuje na nim. Z takiej współpracy jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych problemów w tym temacie.

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 01 kwietnia 2021, 07:53 - czw
autor: radzik
W zasadzie to ja prowadzę działalność niezarejestrowaną i nie jestem w stanie sobie tego rozliczyć samodzielnie. To znaczy niby nic, niewiele trzeba, ale jednak muszę się kogoś poradzić. I tak się zastanawiam, czy to http://fcenter.pl/ biuro księgowe to będzie rzetelna pomoc? Widziałam opinie w sieci, są okej, więc chyba mogę im zaufać?

Re: Kadry i płace program księgowy

Post: 30 kwietnia 2021, 14:10 - pt
autor: sofia32
Taki program o modułowej budowie to SKP. Myślę, że będzie idealny do Twoich potrzeb. Dostępne są różne moduły np. płace i ZUS, środki trwałe, VAT, kilometrówka, delegacje, fakturowanie. Wybierasz moduły, które są Ci potrzebne i tylko za nie płacisz. SKP jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Cały czas masz dostęp do aktualizacji czy supportu. Mała księgowość z SKP to żądnej problem. Najłatwiej przekonasz się, że warto, kiedy przetestujesz. Tu https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie jest darmowa wersja programu. Jest pełna, masz wszystkie moduły i korzystasz z niej bezpłatnie przez 60 dni. Po tym czasie możesz przejść na wersję płatną i jednocześnie zachować wprowadzone dotychczas dane.