Kadry i płace program księgowy

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Kadry i płace program księgowy

Postautor: płaczka » 03 marca 2022, 01:13 - czw

Jeśli szukasz biura które w pełni profesjonalnie zajmie się prowadzeniem ksiegowości dla Twojej firmy to koniecznie zapoznaj się z ofertą https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ . Ich biuro znajduje się we Wrocławiu nie mniej dzięki możliwościach online obsługują także firmy z innych części kraju. Zajmują się szeroko pojętą księgowością, doradztwem podatkowym, sprawami kadr i płac, reprezentują klientów przed urzędami. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
płaczka
 
Posty: 227
Rejestracja: 04 lipca 2017, 21:26 - wt

Re: Kadry i płace program księgowy

Postautor: SebastianMik » 29 kwietnia 2022, 17:10 - pt

My zdecydowaliśmy się na bardzo dobry program do fakturowania od RafSoft którzy mają bardzo dobry program wspierający księgowość. Stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem jego obsługi i naprawdę rozbudowany zakres funkcjonalności tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy oraz w razie wątpliwości szybko udzielają skutecznej odpowiedzi. Warto się przekonać i mam nadzieję, że oczywiście wszystko tutaj przebiegnie pomyślnie także u Was bez zbędnych dużych wydatków.
SebastianMik
 
Posty: 145
Rejestracja: 05 listopada 2021, 09:21 - pt

Re: Kadry i płace program księgowy

Postautor: aurora99 » 26 maja 2022, 13:09 - czw

Jest sporo programów kadrowo-płacowych na rynku. Ale teraz bardzo ważna jest optymalizacja kosztów w każdym biznesie. Dlatego często wykorzystywanym rozwiązaniem jest outsourcing kadr i płac. Tu https://teta.unit4.com/pl/rozwiazania/o ... adr-i-plac namiar na firmę, która oferuje taką obsługę. Warto sprawdzić, bo outsourcing niesie ze sobą sporo korzyści.
aurora99
 
Posty: 61
Rejestracja: 03 grudnia 2020, 20:43 - czw

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]