Strona 1 z 2

Zarabianie w Polsce

Post: 30 czerwca 2019, 12:54 - ndz
autor: Milutka90
Witam,
jak kształtuje się poziom zarobków dla obcokrajowców w Polsce?

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 30 czerwca 2019, 12:59 - ndz
autor: onaion
Myślę, że to zależy przede wszystkim od zajmowanego stanowiska w danej firmie. Widziałam ostatnio na stronie https://polandworkforce.com/praca-w-polsce/, że w znalezieniu takiej właśnie pracy pomaga Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce. Co sądzicie o tym, aby skorzystać z takiej właśnie pomocy?

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 30 czerwca 2019, 17:32 - ndz
autor: Borys33
Najgorsza jest tendencja ze ci co zarabiają dużo ida w górę z wynagrodzeniem a reszta granice najniższej.

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 15 lipca 2019, 17:29 - pn
autor: zgorka
Jednak i tak sporo osób musi sobie dorabiać i jest to niekiedy konieczne, żeby w miarę się utrzymać. Tu https://abcbukmacherki.pl/aktualne-bonu ... a-fortuna/ czytałam o zakładach bukmacherskich. Typując można zawsze coś zarobić i dlatego też wiele osób się na to decyduje.

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 16 lipca 2019, 18:46 - wt
autor: ziaja03
Jeśli szukasz łatwego i przyjemnego zarobku to polecam się zapoznać z portalem http://zarabianieprzezinternet24.pl/toluna-opinie-wyplaty-rejestracja/ i na wstępie przejść proces rejestracji jak w artykule. Potem już można zarabiać i to wedle własnego rytmu pracy. Nikt cię nie nadzoruje i wszystko zależne od ciebie więc masz pole do popisu. Samą ideę działania wyjaśnia powyższy artykuł który jest obowiązkowy jeśli zamierzasz skorzystać.

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 18 października 2019, 13:19 - pt
autor: Roarrra
Może własna firma? Wiadomo, że przedsiębiorcy nie mają się lekko, no ale może jednak warto pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej? Tu myślę, że własny salon kosmetyczny powinien świetnie się sprawdzić jako biznes dla kobiet. Jeżeli będziecie zastanawiać się nad taką opcją to zajrzyjcie sobie na https://kazaro.pl Znajdziecie tu wyposażenie do takich miejsc.

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 20 października 2019, 18:53 - ndz
autor: aniaola37
Zawsze też można pomyśleć o własnym biznesie, nic przecież nie stoi wam na przeszkodzie;) Wiele osób na to się decyduje i bardzo sobie chwali. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://www.codarius.com Jeżeli wasz pomysł na biznes to sklep internetowy, to w tym miejscu będziecie mogli liczyć na tworzenie profesjonalnych platform sprzedażowych.

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 23 października 2019, 14:49 - śr
autor: brodusia
Ja tam jestem przykładem na to, że w kraju też można zarobić i to nawet przyzwoite pieniądze. I być też zadowolonym se swojej pracy. Otóż jestem rekruterem w https://www.randstad.pl/program-stazowy/# i nie narzekam. Jeśli nie lubicie się nudzić i siedzieć za biurkiem to ta praca jest zdecydowanie dla nas

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 29 października 2019, 09:54 - wt
autor: kitkaja
Coraz wiecej osob zaklada firmy i ma swój pomysł na biznes. Warto wtedy także kupic program https://wfirma.pl/ksiegowosc aby samemu prowadzić księgowość a nie zlecać nikomu. Faktury można w nim wystawić czy zrobić deklaracje do zus. Fajny jest

Re: Zarabianie w Polsce

Post: 02 listopada 2019, 16:54 - sob
autor: prowadzefirm
Na pewno zależy to od branży. Myślę, że obcokrajowiec ze znajomością naszego języka mógłby oczywiście być tłumacze, pracy takiej jest mnóstwo. Od szkół językowych po korporacje. Jeśli nie zna polskiego to raczej będzie mu trudno o znalezienie pracy. Chyba, że jako praca w delegacji za granicą.