Zarabianie w Polsce

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Zarabianie w Polsce

Postautor: rossen » 29 marca 2022, 15:21 - wt

Z tego co wiem sporo osób bierze się za typowanie. Dla mnie to nic dziwnego, ale jeśli mam być szczera, to ogólnie sama nie mam pomysłów na to, co robić i dlaczego się za daną rzecz brać. Może jednak dobrym pomysłem będą nhl typy ? Nie wiem, czytałam że można na tym wyciągnąć, ale sport jest nieprzewidywalny, a czasem przekupiony. Nie wiem, co zrobić.
rossen

Postautor: Kasia36 » 02 kwietnia 2022, 16:25 - sob

Wiem, że obecnie mnóstwo osób zmaga się z problemami z alkoholem. Mój syn jakiś czas temu stracił pracę i od tego się zaczęło. Niestety zaczął pić i szybko doszedł do takiego etapu, że nie umiał wytrzymać dnia bez alkoholu. Znaleźliśmy prywatny ośrodek leczenia uzależnień w mazowieckim i na szczęście udało nam się go namówić na leczenie, ale chciałam powiedzieć, że warto rozmawiać z bliskimi i w razie takich problemów zwyczajnie reagować i wspierać.
Kasia36

Postautor: bubek » 04 kwietnia 2022, 13:01 - pn

Moim zdaniem, praca zdalna to ogromne ułatwienie dla wielu osób. Ja jestem informatykiem, więc nie ukrywam, że najczęściej większość zadań wykonuje z domu. Ostatnio szukałam nowej pracy i tutaj https://www.globallogic.com/pl/careers/ udało mi się znaleźć trochę interesujących propozycji. Polecam i wam tam zerknąć, a może akurat coś wpadnie wam w oko.
bubek

Postautor: messa » 10 kwietnia 2022, 11:25 - ndz

W przypadku sprowadzanych towarów spoza UE może się zdarzyć, że nie przejdą one odprawy celnej. Procedura naprawcza w tym wypadku może uratować nas przed stratami związanymi z brakiem możliwości wpuszczenia ich na rynek europejski. Świetne rozwiązanie szczególnie dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę z wymianą handlową z Chinami.
messa

Postautor: Strelka » 18 kwietnia 2022, 10:02 - pn

Różnie z tym bywa. Niestety zarobki nie rosną tak szybko jak inflacja i drożyzna i wiele osób musi zacisnąć pasa, przynajmniej na kilka lat do przodu... Jeżeli chodzi o dobre zarabianie to przede wszystkim dobra praca, to jest priorytet. Zobaczcie sobie tak stronkę https://fachpraca.pl/oferty-pracy/kasjer/ Tu ogłoszeń z pracą jest bardzo dużo, na pewno i coś dla siebie odpowiedniego znajdziecie co nie.
Strelka

Postautor: brzózka » 25 kwietnia 2022, 23:50 - pn

Dla mnie ciekawą pracą okazał się projekt e-pensja opinie którego to założenia pokrywają się z rzeczywistością. Potrafią pokazać pozyskiwanie finansów zupełnie od innej strony, a przy okazji wskazać odpowiednie ścieżki rozwoju osobistego. Teraz mam odpowiednia wiedze i z dodatkowego zajęcia przerodziło się to u mnie w prace na pełny etap, gdzie finansowo na tym wychodzę znacznie lepiej.
brzózka

Postautor: Kasia36 » 28 kwietnia 2022, 00:17 - czw

Wiele firm niestety nie dba o swoich pracowników, a przecież to oni stanowią główne filary firmy. Dlatego ja zdecydowałam się na szkolenie, na którym zostały nam pokazane techniki relaksacyjne dla firm. Myślę, że wypoczynek i radzenie sobie z problemami są szczególnie ważne przy ciężkiej pracy.
Kasia36

Postautor: sarana » 09 maja 2022, 22:59 - pn

W Polsce też można dobrze zarabiać jak się tylko chce. Na przykład można sprawdzić oferty pracy Szczecin i poszukać czegoś dodatkowego na weekend czy wieczory. Każdy kombinuje jak może by się czegoś więcej dorobić
sarana

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach