Strona 1 z 2

Kwalifikacje

Post: 30 maja 2019, 12:05 - czw
autor: Milutka90
Jak podnieść swoje kwalifikacje w pracy?

Re: Kwalifikacje

Post: 30 maja 2019, 12:07 - czw
autor: onaion
W dzisiejszych czasach bardzo mile jest przez pracodawców widziana znajomość języka angielskiego, najlepiej taka potwierdzona certyfikatem. Na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae możecie zapoznać się z ofertą szkoły językowej SPEAK-UP, która jak widać organizuje profesjonalne kursy mogące przygotować Was do odpowiednich egzaminów. Sądzę, że warto się na tak kurs zapisać ;)

Re: Kwalifikacje

Post: 30 czerwca 2019, 17:34 - ndz
autor: Borys33
Języki to podstawa. Nie ma senu dalej pisać.

Re: Kwalifikacje

Post: 29 lipca 2019, 15:37 - pn
autor: płaczka
Zgadzam się, że języki to podstawa. Można zapisywać się także na różne dodatkowe kursy i szkolenia, szczególnie jeśli chcemy zmienić zawód całkowicie a nie tylko podnieść kwalifikacje jakie mamy obecnie. Jeśli już będziecie przygotowani to myślę, że powinno się udać znaleźć odpowiednie ogłoszenia o pracę na portalu aplikuj.pl. Jest tam wyszukiwarka bardzo prosta w obsłudze, można znaleźć ogłoszenia w dowolnym mieście i z różnych branż. Potem już tylko trzeba aplikować. Tu są porady jak napisać podanie o pracę https://www.aplikuj.pl/cv/podanie-o-prace-jak-napisac/, jest też przykładowy wzór od razu. Od takiego podania wiele zależy.

Re: Kwalifikacje

Post: 01 sierpnia 2019, 10:02 - czw
autor: Leno
Jeśli chodzi o kwalifikacje to np kierowcy co jakiś czas muszą wykonywać szkolenia okresowe kierowców. Takie szkolenia oferuje https://pracownia-test.pl/szkolenie-okr ... oz-rzeczy/ . Posiadanie aktualnego certyfikatu na przewóz rzeczy i osób jest bardzo ważne, dlatego każdy kierowca musi dopilnować, aby takowy mieć. Jeśli chcecie zapisac się na kurs to zerknijcie na stronę pracowni. Tam znajdziecie wszystkie informacje o nadchodzących szkoleniach.

Re: Kwalifikacje

Post: 02 sierpnia 2019, 14:24 - pt
autor: gaga12
Im posiada się lepsze kwalifikacje, tym zawsze większa szansa na lepszą pracę. A dobrych ofert nie brakuje, wystarczy sprawdzić te na https://people.com.pl/ . Tam akurat są ogłoszenia związane z marketingiem, HR, IT, sprzedażą, finansami i jeszcze innymi obszarami. Można również liczyć na profesjonalną pomoc w procesie rekrutacji, tak żeby znaleźć dla siebie coś najbardziej odpowiedniego.

Re: Kwalifikacje

Post: 30 listopada 2019, 22:21 - sob
autor: Rusałka
Nie ma co ukrywać, że warto podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli chcecie poduczyć się z obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel to zerknijcie na ofertę kursów organizowanych przez ekspertów z firmy https://calculatic.pl/kursy-excel/kurs-vba . Tu możecie skorzystać z kursów na różnym poziomie zaawansowania. Szkolenia organizowane są stacjonarnie lub online. Szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń znajdziecie na stronie firmy.

Re: Kwalifikacje

Post: 09 grudnia 2019, 10:38 - pn
autor: EmiSkalska
Dużo zależy od tego, jaką konkretnie pracę wykonujesz. Wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia są jak najbardziej pożądane. Myślę, że znajomość dodatkowego języka obcego też będzie na plus. Niemniej jednak, najwięcej korzyści przyniesie dodatkowy tytuł naukowy, a konkretniej nie tylko tytuł, ale zdobyta na studiach wiedza i umiejętności. Obecna oferta edukacyjna przeróżnych uczelni jest naprawdę przeogromna. Na przykład na UTH w Warszawie https://bezpieczenstwowewnetrzne-50.webself.net/kontakt można znaleźć takie specjalności jak Wywiad i kontrwywiad, Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, czy Obsługa celna i logistyka międzynarodowa.

Re: Kwalifikacje

Post: 25 lutego 2020, 14:20 - wt
autor: mczay
Jako kierowca aby ponieść kwalifikację mogę zwiększać liczbę uprawnień, na przykład na przewóz takich materiałów https://www.oskefekt.lublin.pl/szkolenia/adr . Takie szkolenia organizują często szkoły jazdy, warto się zastanowić nad wykonaniem. Na pewno zwiększają się możliwości automatycznie na podjęcie pracy, często większa wypłata jest możliwa wtedy. Uprawnienia trzeba tylko regularnie odnawiać.

Re: Kwalifikacje

Post: 16 czerwca 2020, 11:53 - wt
autor: marudna
Kursy,szkolenia,dodatkowe umiejętności,to wszystko sprawi,że będziesz bardziej ceniony jako pracownik,doceniany i odpowiednio opłacany.