Strona 1 z 2

Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 07 lutego 2019, 12:46 - czw
autor: galinana
Mam ostatnio coraz częściej problemy z niewypłacalnością kontrahentów przez co jestem coraz bardziej stratna i nie mam pieniędzy na bieżące wydatki firmy. Zastanawiam się, czy coś można z tym zrobić?

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 19 lutego 2019, 09:12 - wt
autor: galinana
Jasne, że tak. Wystarczy ubezpieczyć swoje transakcje. Wówczas Ty otrzymujesz fundusze na bieżące wydatki i rozwijanie swojej działalności, nie musisz się martwić o niewypłacalność kontrahentów, ponieważ ewentualne odzyskiwanie należności leżeć będzie już po stronie ubezpieczyciela, a nie Twojej. Jeśli dochodzi w Twojej firmie do takich przypadków i to jak mówisz, coraz częściej, to naprawdę warto o tym pomyśleć.

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 20 lutego 2019, 12:03 - śr
autor: Baudrillard724
Na przyszłość warto znać sposoby, dzięki którym do procesu windykacyjnego w ogóle nie dojdzie. Świetnym zabezpieczeniem się przed tym jest chociażby skorzystanie wcześnie z usług faktoringu, dzięki którym zresztą też o wiele szybciej dostaniemy gotówkę z faktury, którą będzie można z miejsca przeznaczyć na rozwój firmy. Tutaj: https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ dogłębnie został ten temat zaprezentowany, warto sobie na spokojnie poczytać i przemyśleć.

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 19 kwietnia 2019, 14:12 - pt
autor: karolh
Niestety opóźnienia w płatnościach w firmach stają się już powoli normą - sam mam podobny problem. Myślałaś o skorzystaniu z usług windykatora? Według mnie to najlepsze rozwiązanie. Mi pomaga ta firma - bardzo Ci polecam, mają duże doświadczenie w odzyskiwaniu długów i ich działania są naprawdę skuteczne.

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 22 kwietnia 2019, 21:31 - pn
autor: anielka
Najlepiej zgłosić się do sprawdzonych firm jak Consulting System Job - oni mają swoje sposoby żeby odzyskać kasę od klientów. Naprawdę da się dzięki temu odzyskać pieniądze a warunki współpracy są uczciwe bardzo

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 24 kwietnia 2019, 08:50 - śr
autor: lenka34
No ja bardzo zadowolona jestem z tego jak działa Kancelaria Ultimatum - oni jeśli chodzi o dochodzenie wierzytelności to mają doświadczenie a przede wszystkim wysoką skuteczność.

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 04 lipca 2019, 13:24 - czw
autor: Beowolf
Można również skorzystać z pomocy firmy ICG-Group, która ma spore doświadczenie w odzyskiwaniu należności. Współpracuję z nimi już od dosyć dawna i jestem zadowolony z ich pracy. Bardzo mi pomogli na przestrzeni lat.

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 30 listopada 2019, 13:22 - sob
autor: jajecznica
chyba nie pozostaje ci nic innego jak skontaktować się z dobrą kancelarią. Ja korzystam z pomocy prawnej tej kancelarii https://www.strojekkancelaria.pl/windykacja/To rzetelna kancelaria, która zapewnia fachową obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych w obszarach prawa cywilnego. A jeśli chodzi o windykację to są bardzo skuteczni

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 19 listopada 2020, 20:47 - czw
autor: Dzennika5
Jak już potrzebujecie pomocy w tej kwestii to powinniście postawić na firmy, które się w tym specjalizują:) Zobaczcie sobie tu może firmę http://sterrn.pl Na pewno pomogą

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Post: 25 listopada 2020, 13:55 - śr
autor: dGRZESIEKb
Czasami ciężko to odzyskać.