Odzyskiwanie należności - windykacja

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Odzyskiwanie należności - windykacja

Postautor: galinana » 07 lutego 2019, 12:46 - czw

Mam ostatnio coraz częściej problemy z niewypłacalnością kontrahentów przez co jestem coraz bardziej stratna i nie mam pieniędzy na bieżące wydatki firmy. Zastanawiam się, czy coś można z tym zrobić?
galinana

Re: Odzyskiwanie należności - windykacja

Postautor: galinana » 19 lutego 2019, 09:12 - wt

Jasne, że tak. Wystarczy ubezpieczyć swoje transakcje. Wówczas Ty otrzymujesz fundusze na bieżące wydatki i rozwijanie swojej działalności, nie musisz się martwić o niewypłacalność kontrahentów, ponieważ ewentualne odzyskiwanie należności leżeć będzie już po stronie ubezpieczyciela, a nie Twojej. Jeśli dochodzi w Twojej firmie do takich przypadków i to jak mówisz, coraz częściej, to naprawdę warto o tym pomyśleć.
galinana

Postautor: Baudrillard724 » 20 lutego 2019, 12:03 - śr

Na przyszłość warto znać sposoby, dzięki którym do procesu windykacyjnego w ogóle nie dojdzie. Świetnym zabezpieczeniem się przed tym jest chociażby skorzystanie wcześnie z usług faktoringu, dzięki którym zresztą też o wiele szybciej dostaniemy gotówkę z faktury, którą będzie można z miejsca przeznaczyć na rozwój firmy. Tutaj: https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ dogłębnie został ten temat zaprezentowany, warto sobie na spokojnie poczytać i przemyśleć.
Baudrillard724

Postautor: karolh » 19 kwietnia 2019, 14:12 - pt

Niestety opóźnienia w płatnościach w firmach stają się już powoli normą - sam mam podobny problem. Myślałaś o skorzystaniu z usług windykatora? Według mnie to najlepsze rozwiązanie. Mi pomaga ta firma - bardzo Ci polecam, mają duże doświadczenie w odzyskiwaniu długów i ich działania są naprawdę skuteczne.
karolh

Postautor: anielka » 22 kwietnia 2019, 21:31 - pn

Najlepiej zgłosić się do sprawdzonych firm jak Consulting System Job - oni mają swoje sposoby żeby odzyskać kasę od klientów. Naprawdę da się dzięki temu odzyskać pieniądze a warunki współpracy są uczciwe bardzo
anielka

Postautor: lenka34 » 24 kwietnia 2019, 08:50 - śr

No ja bardzo zadowolona jestem z tego jak działa Kancelaria Ultimatum - oni jeśli chodzi o dochodzenie wierzytelności to mają doświadczenie a przede wszystkim wysoką skuteczność.
lenka34

Postautor: Beowolf » 04 lipca 2019, 13:24 - czw

Można również skorzystać z pomocy firmy ICG-Group, która ma spore doświadczenie w odzyskiwaniu należności. Współpracuję z nimi już od dosyć dawna i jestem zadowolony z ich pracy. Bardzo mi pomogli na przestrzeni lat.
Beowolf

Wróć do Wszystko o finansach