Strona 1 z 3

usługi kurierskie

Post: 14 lipca 2018, 12:55 - sob
autor: ktostaki
Chcac wysłać duza ilość jak najbardziej sie opłaca? warto skorzystac z usług kurierskich? czy moge negocjowac cene jesli bede miec duza ilosc wysyłek?

Re: usługi kurierskie

Post: 16 lipca 2018, 10:38 - pn
autor: wispo

Re: usługi kurierskie

Post: 31 lipca 2018, 23:29 - wt
autor: Fiołkowa
Ja powiem Ci jedyne na co zwracam uwagę to to by to był tani kurier za granicę .Cena w takich przesyłkach jak ja wysyłam jest kluczowa.Schemat zamawiania kuriera wszędzie jest ten sam. Zamawiasz online,zabiera paczkę i przesyłka leci w ustalone miejsce na czas.

Re: usługi kurierskie

Post: 01 września 2018, 19:00 - sob
autor: Biała15
Zanim wyslesz przesyłkę to Sprawdź numer do kuriera dhl na Ceneo.pl Dzięki temu twój kurier wybrany na ceneo może byc o wiele tańszy niż gdziekolwiek indziej. Dzieje sie tak poniewaz ceneo to bardzo dobra porownywarka cenowa na ktorej przedsiębiorcy oferują jawnie swoje ceny.

Re: usługi kurierskie

Post: 26 września 2018, 11:40 - śr
autor: ewwooina
A z Sendit ktos z was korzystał? Tutaj macie informacje o ich działaniach https://www.sendit.pl/centrum-informacj ... x/warszawa . Znajomy prowadzący sklep internetowy ma ich usługi zintegrowane z allegro i praktycznie nic nie musi robić jesli chdzo o wysyłkę :)

Re: usługi kurierskie

Post: 26 września 2018, 13:58 - śr
autor: Salem
Wszystkie firmy kurierskie działają tak samo praktycznie. Paczki albo dochodzą albo nie i zastaje się awizo. Oferty też mają dość zbliżone.
________________
rozkład substancji ropopochodnych

Re: usługi kurierskie

Post: 23 października 2018, 15:05 - wt
autor: Iwonamalek2
Jeżeli macie sklep internetowy to stała współpraca z kurierem jest jak najbardziej wskazana. Warto też pomyśleć o bardzo ciekawej opcji jaką jest co-packing. Na stronie http://perfectmeridian.pl/ znajdziecie firmę zajmującą się takimi uslugami. Polega to na przepakowywaniu, odpowiednim ofoliowaniu, etykietowaniu waszych przesyłek zanim te dotrą do klientów.

Re: usługi kurierskie

Post: 25 października 2018, 20:41 - czw
autor: Borys33
Każdy z nas korzysta, w mojej ocenie ceny za usługi są zbliżone.

Re: usługi kurierskie

Post: 06 listopada 2018, 18:11 - wt
autor: iwa88
Borys33 pisze:Każdy z nas korzysta, w mojej ocenie ceny za usługi są zbliżone.

Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, bo ceny niestety lubią się różnić. Na przykład tutaj https://allekurier.pl/ cenowo wychodzi najkorzystniej, dlatego właśnie najwięcej ludzi korzysta z tej oferty. Poza tym można liczyć na minimum formalności i brak jakichkolwiek umów.

Re: usługi kurierskie

Post: 20 marca 2019, 20:56 - śr
autor: adik
Będę niedługo nadawac przesyłkę do Poznania. Zauważyłam, że dobrze jest wiedziec jakie dokumenty trzeba dostarczyc kurierowi. Trzeba wiedziec co to list przewozowy. Na furgonetka.pl znajdziecie co to jest ten list https://furgonetka.pl/pomoc/175,list_przewozowy .