usługi kurierskie

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: usługi kurierskie

Postautor: Hexx » 21 marca 2019, 16:58 - czw

Ceny są różne, jakość wykonywanych usług też jest różna.
Hexx

Postautor: Roarrra » 20 czerwca 2019, 11:07 - czw

Z kurierami bywa różnie, dlatego też najlepiej już znaleźć jedną firmę, z którą będziecie współpracować, sprawdzoną firmę. Ja wysyłam całkiem sporo paczek więc dla mnie było to bardzo ważne. Z kurierem, który do was przyjeżdża też warto mieć dobre stosunki tak wam doradzę :D Skorzystałam przy szukaniu usług kurierskich z brokera kurierskiego Furgonetka, tak jest bardzo łatwo znaleźć odpowiedniego przewoźnika. Nie ma znaczenia czy to jest zwykła, czy też przesyłka niestandardowa, do każdej znajdziecie tu odpowiednią firmę.
Roarrra

Postautor: Dzennika5 » 08 lipca 2019, 09:03 - pn

Próbowaliście może przez brokera? Znajoma tak polecała mi firmę https://www.speedpack.com.pl/cennik,pol ... tania.html gdzie sama znalazła najlepszego kuriera do przesyłek do Anglii, dosyć często jej zdarza się właśnie te nadawać. W tym miejscu możecie porównać sobie różne oferty kurierów na przesyłki międzynarodowe, także i na te wielkogabarytowe, paletowe i inne.
Dzennika5

Postautor: MacieX822 » 19 sierpnia 2019, 21:56 - pn

Macie może swoje sklepy internetowe? Ja dopiero co otwieram i szukam właśnie jakiegoś kuriera do stałej współpracy. Wiadomo, że cena jest bardzo ważna, ale także terminowość. Wiadomo, że przesyłki dostarczane na drugi dzień do klienta to już praktycznie norma. Szukając kuriera również trzeba zainteresować się opakowaniami, w który zapakujecie swoje produkty. Szukając takich warto postawić na hurtownie takie jak https://sklep.grala.com.pl/woreczki-cel ... 00szt.html W niskich cenach załatwicie tu zakupy przeróżnych opakować, także reklamówek, woreczków foliowych.
MacieX822

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach