Popularne usługi księgowe

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Popularne usługi księgowe

Postautor: Wiktor89 » 09 lipca 2019, 15:13 - wt

W swoim życiu korzystałem już z kilku biur księgowych i najlepszym jest Rosco Tax. Wybierając biuro księgowe zawsze zależało mi na kompleksowych usługach księgowych, a w szczególności na prowadzeniu KPiR oraz przygotowywaniu rozliczeń rocznych i kwartalnych. Biuro Rosco Tax spełniało wszystkie moje oczekiwania, a ponadto jest dokładne, rzetelne, terminowe i nie drogie. Więcej informacji o jego działalności znajdziecie na stronie https://roscotax.pl/ksiegi-handlowe-przychodow-rozchodow/ . Również dowiecie się więcej o ofercie i cenniku. Ze swojej strony szczerze mogę polecić usługi tego biura.
Wiktor89

Re: Popularne usługi księgowe

Postautor: ducho » 19 lipca 2019, 16:24 - pt

Myślę, że najlepszą opcją jest korzystanie z biura rachunkowego w pobliżu siedziby firmy. Pozwala to na sprawną komunikację i przekazywanie dokumentów nawet w nagłych sytuacjach. Warto mieć też możliwość zostawienia dokumerntów nawet po godzinach pracy. Jeśli do tego księgowość oferuje dodatkowe usługi pozwalające ograniczyć liczbę podmiotów z którymi się wspołpracuje, jest to dodatkowy plus. Znam takie biuro na warszawskim Gocławiu, które zresztą serdecznie polecam: AZ Contrakt. Na stronie można też sprawdzić ceny usług, by móc oszacować koszty outsourcingu księgowości.
ducho

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach