Jak wycofać się z polisolokaty?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Jak wycofać się z polisolokaty?

Postautor: Rusałka » 18 kwietnia 2018, 09:19 - śr

Jak wycofać się z polisolokaty? Czy można odzyskać pieniądze bez straty? Ma ktos z was moze jakies pewne info w tej sprawie????
Rusałka

Re: Jak wycofać się z polisolokaty?

Postautor: Leno » 19 kwietnia 2018, 12:14 - czw

Sprawy z polisolokatami są strasznie zagmatwane. Ja miałam w planie skorzystać z tej opcji ale w ostatnim momencie się wycofałam. Biorąc pod uwagę, co się podziało i na jakie straty narazili się klienci to cieszę się, że nie podpisałam umowy. Co do info o wypłacaniu kasy z polisolokaty - czytałam na blogu https://ktmh.pl/jak-wycofac-sie-z-polis ... ez-straty/ , że jest kilka sposobów na odzyskanie pieniędzy, jednak najpewniejszym jest wniesienie sprawy do sądu. Rozważ ta opcję bo nie ma co narażać się na straty. W koncu po to zakładałaś polisolokatę, aby zyskać a nie stracić.
Leno

Postautor: Borys33 » 17 stycznia 2019, 17:01 - czw

Na tę chwilę problem wygląda tak, jak opisuje ten artykuł http://finanse.wp.pl/polisolokaty-co-bylo-oraz-co-aktualnie-dzieje-sie-z-polisolokatami-6286360273827969a. Na razie to jedyne źródło jakie znam, gdzie piszą ludzie znający sie na finansach. Lektura jak najbardziej dla zawiedzionych inwestorów.
Borys33

Postautor: Borys33 » 23 sierpnia 2019, 14:15 - pt

Rusałka pisze:Jak wycofać się z polisolokaty? Czy można odzyskać pieniądze bez straty? Ma ktos z was moze jakies pewne info w tej sprawie????

Konkretne odpowiedzi z sieci zobacz sobie spokojnie. Tak merytorycznie trudno pomóc na forach, to bitwa dla prawników.
Borys33

Wróć do Wszystko o finansach