Strona 1 z 4

księgowość

Post: 28 lutego 2018, 18:09 - śr
autor: rukola
Cześć, chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z was wysyła do ministerstwa pliki JPK za pomocą aplikacji dostępnej na https://wfirma.pl ? Jestem VATowcem, więc ten comiesięczny obowiązek mnie nie ominie, ale do tej pory korzystałam z usług stacjonarnej księgowej i się po prostu nie orientuję w temacie

Re: księgowość

Post: 28 marca 2018, 11:45 - śr
autor: Wiktoria82
Ja akurat korzystam z innego biura online. Wraz ze zmianami przygotowali dedykowany jpk program za pomocą, którego właśnie wystawiam ten dokument. Też w sumie trochę się bałam jak to wszystko będzie na początku wyglądać, ale to wszystko jest naprawdę proste i intuicyjne. Oczywiście duża w tym zasługa iFirmy, która bardzo dobrze przygotowała się na zmiany.

Re: księgowość

Post: 29 marca 2018, 15:35 - czw
autor: Tadeusz
Moim zdaniem to się nie opłaca, za tą cenę masz praktycznie całą księgowość małej firmy :)
zobacz tu" biuro rachunkowe cennik

Re: księgowość

Post: 19 kwietnia 2018, 23:31 - czw
autor: lenka34
Wydaje mi się że biura rachunkowe są lepsze, my tak korzystamy od dawna z biura we Wrocławiu - http://superksiegi.pl/ :) i wreszcie nie ma żadnych problemów z dokumentami

Re: księgowość

Post: 20 kwietnia 2018, 07:52 - pt
autor: wawka
A jak odniesiecie się do księgowości online? Na przykład do oferty od Tax Care, https://taxcare.pl/ ? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Możne ktoś już korzystał z usług tej firmy i może wypowiedzieć się na ten temat nieco szerzej. Sama szukam najlepszego rozwiązania. Zależy mi także na ofercie korzystnej finansowo, dzięki której będę w stanie zoptymalizować koszta związane z prowadzeniem własnej działalności.

Re: księgowość

Post: 23 kwietnia 2018, 12:35 - pn
autor: sofia32
Mało kto, kto założył własną firmę, zna się na księgowości. Właśnie dlatego, aby odciążyć potencjalnych właścicieli firm, zaczęły powstawać biura rachunkowe. Ich pracownicy, mający dostęp na najnowocześniejszego oprogramowania, przykładowo takiego jak tu: http://sage.com.pl, fachowo zajmują się finansami i rachunkami. Wynajem takiego biura to spore ułatwienie, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach wszystkie formalności załatwić można przez internet - i takie oprogramowanie to również umożliwia.

Re: księgowość

Post: 23 kwietnia 2018, 13:20 - pn
autor: Vinop
Ja korzystam z usług biura księgowego https://www.tmf-group.com/pl-pl/ TMF Group oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkową. Współpracuje zarówno z dużymi jak i małymi firmami, pomagając im w spełnianiu wymogów rachunkowych oraz podatkowych. Wspiera klientów w poruszaniu się w złożonym środowisku handlu międzynarodowego poprzez pomoc w zachowaniu zgodności z różnymi przepisami, standardami oraz wymogami obowiązującymi za granicą. TMF Group, w odróżnieniu od innych usługodawców, posiada własnych ekspertów księgowych w ponad 80 krajach. Oznacza to, że klienci mogą współpracować z jednym dostawcą na całym świecie, zapewniającym spójność i wysoką jakość obsługi oraz zgodność ze standardem bezpieczeństwa informacji ISO27001; pomaga to nam ograniczać i szybko rozwiązywać problemy przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami. Jednym z najważniejszych celów outsourcingu jest zwiększenie efektywności działalności którą prowadzimy na rynku.

Re: księgowość

Post: 23 kwietnia 2018, 17:16 - pn
autor: benia55
Ja od lat współpracuję z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Mają ogromne doświadczenie bo działają w branży już ponad 20 lat. Zajmują się pełną księgowością, zatrudniają też specjalistów do spraw kadr. Ceny usług bardzo przystępne a kontakt z opiekunem rewelacyjny. Ja mogę spać spokojnie bo wiem, że w papierach mam idealny porządek.

Re: księgowość

Post: 30 sierpnia 2018, 14:54 - czw
autor: tous
Jak szukasz systemów dla księgowości to zobacz jeszcze na connecto.pl co mają do zaoferowania. Dość popularne rozwiązania w branży, dlatego warto zobaczyć na connecto.pl co mają do zaoferowania. Umów się na spotkanie albo zadzwoń do nich i opowiedzą o szczegółach. Mają siedziby w Łodzi i w Sosnowcu, więc są w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

Re: księgowość

Post: 24 września 2018, 16:42 - pn
autor: Anita
Ja mogę polecić biura rachunkowe online - https://ifirma.pl/poradnik-przedsiebior ... -2018.html. Sama korzystam z takiego rozwiązania już od roku i jestem bardzo zadowolona. Najbardziej przekonały mnie chyba 2 rzeczy. Po pierwsze, wszystko mogę załatwić przez Internet. A po drugie, takie firmy oferują bardzo dużo nowoczesnych rozwiązań i programów, np. do wystawiania faktur czy systemów CRM.