Jak starać się o kredyt samochodowy

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: superzeto » 25 września 2012, 13:41 - wt

Starania o autokredyt – od czego zacząć?
Kredyt samochodowy to dla wielu z nas jedyna szansa na zdobycie pieniędzy jakich potrzebujemy do sfinansowania zakupu auta. Czasami nie bardzo wiemy, od czego w ogóle zacząć staranie się o takowy kredyt – oto zatem kilka prostych wskazówek. Na początek warto złożyć wizytę w banku, z którego usług korzystamy na co dzień od jakiegoś już czasu. Nie jest wykluczone, że tutaj kredyt samochodowy zostanie nam przyznany na atrakcyjniejszych niż gdzie indziej warunkach.

Żadną tajemnica nie jest bowiem to, że banki faworyzują swych stałych klientów. Następna kwestia to wkład własny – coraz trudniej znaleźć dzisiaj ofertę, kiedy bank godzi się na sfinansowanie stu procent opisywanej tu inwestycji. Jeżeli mamy w planach kupno używanego pojazdu, wtedy możemy być całkowicie pewni tego, że takowym wkładem musimy dysponować. Zastanówmy się zatem nad tym jakiego rzędu środki wchodzą tu w rachubę. Pamiętajmy o zasadzie – im większy udział środków własnych, tym korzystniejsze dla nas warunki umowy.

Koniecznie też musimy dokonać symulacji kosztów. To da nam wyobrażenie na temat odsetek jakie będziemy musieli przez kilka lat odprowadzać do banku. Nie zapominamy, że im krótszy okres kredytowania, tym niższe odsetki. Jeśli zatem możemy sobie na to pozwolić, starajmy się spłacić dług jak najszybciej. Dowiedzmy się też czy prowizję oraz ubezpieczenie możemy wliczyć w koszty kredytu. Jeśli takiej opcji nie ma – przygotujmy się na spore wydatki, będziemy wówczas musieli wyłożyć z własnej kieszeni pokaźną kwotę.
superzeto
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 września 2012, 13:21 - wt

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: onaion » 29 listopada 2019, 11:44 - pt

Moim zdaniem decyzja o kredycie powinna być bardzo starannie przemyślana. Jeszcze lepiej jednak byłoby skorzystać z profesjonalnego doradztwa eksperta finansowego, na przykład https://ic-ekspertfinansowy.pl/. Taki specjalista bardzo dobrze zna ofertę takich kredytów dostępną aktualnie na rynku i będzie w stanie Wam doradzić, która z nich będzie dla Was najkorzystniejsza ;) Na pewno nie będziecie żałowali ;)
onaion
 
Posty: 825
Rejestracja: 15 maja 2017, 06:01 - pn

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: answer » 24 stycznia 2020, 17:40 - pt

U nas konieczna była konsolidacja długów https://www.habza.com.pl/konsolidacja-k ... mym-banku/ , dopiero potem mogliśmy w ogóle się o kredyt ubiegać. Potrzebne był wszystkie dane auta, do tego nasze dochody, oświadczenia... nie było łatwo. Na szczęście się udało i możemy jutro jechać po nasze wymarzone autko. Mam nadzieję, że żona go nie skasuje przy pierwszej, lepszej okazji ;) .
answer
 
Posty: 202
Rejestracja: 13 czerwca 2019, 11:49 - czw

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: opolska » 22 stycznia 2021, 09:47 - pt

Najlepiej porozmawiaj z ekspertem kredytowym. Taka osoba ma bardzo duże doświadczenie i doradzi Tobie, jaki kredyt będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Zajrzyj na przykład do Solemo Finanse: https://solemofinanse.pl/ . Ja u nich otrzymałam profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania na kredyt hipoteczny.
opolska
 
Posty: 362
Rejestracja: 26 listopada 2019, 10:20 - wt

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: Sunnkredio » 31 stycznia 2021, 20:01 - ndz

Oni https://www.boldinvest.pl/ z pewnością mogą Wam pomóc. To dobry broker finansowy. Mają dobrych doradców, zbadają Waszą sytuację finansową i dobiorą wszystko pod Was. Pomogą w formalnościach. Będą dużym wsparciem.
Sunnkredio
 
Posty: 314
Rejestracja: 26 października 2016, 14:16 - śr

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: paja3 » 23 września 2021, 13:38 - czw

Doradca kredytowy Wrocław - zgłoś się tu i wszytko Ci ogarną. Samemu z tym walczyć to strasznie dużo zachodu :P
paja3
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 września 2021, 12:25 - wt

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: sofia32 » 29 listopada 2021, 09:38 - pn

Też tak uważam. Tylko doradca kredytowy porówna rzetelnie oferty i pomoże wybrać najkorzystniejszą. Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie na bezpłatne spotkanie możesz umówić się z nimi https://optymalnykredyt.pl/. Eksperci kredytowi z wiedzą i doświadczeniem. Solidni, potrafią wynegocjować bardzo atrakcyjne warunki. Przeprowadzą przez cały proces kredytowy i wyjaśnią wszystko co potrzebne.
sofia32
 
Posty: 252
Rejestracja: 30 listopada 2017, 12:44 - czw

Re: Jak starać się o kredyt samochodowy

Postautor: rossen » 15 grudnia 2021, 18:21 - śr

Na pewno będziecie się zastanawiać, czy możecie wziąć kredyt na takie dobro na przykład bez odpowiedniego sprawdzenia BIK. Moim zdaniem to może być trudne, ale tu https://silesiafinanse.pl/czy-kredyt-go ... t-mozliwy/ piszą, że jest to możliwe. Wydaje mi się, że czasem okazać się może, że będziecie szukać kredytowego szaleństwa samodzielnie czy z poradnikiem.
rossen
 
Posty: 159
Rejestracja: 26 marca 2019, 12:26 - wt


Wróć do Wszystko o finansach

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Kasia36