Strona 1 z 7

Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 26 listopada 2017, 12:43 - ndz
autor: wertykalny
Organizowaliście duże wesele, czy raczej małe przyjęcie w gronie rodziny? Czy koszt miał dla was duże znaczenie?

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 29 listopada 2017, 09:59 - śr
autor: Aligator
Ja organizowałem wesele raczej średniej wielkości i tak, dość istotna była dla mnie kwestia ogólnych kosztów związanych z organizacją. Na szczęście udało mi się trochę zaoszczędzić, bo samo wesele organizowałem w Zajeździe Jurajskim (ich strona http://zajazdjurajski.pl/) w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (dość niedaleko takich miast jak Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, czy Częstochowa) i zajęto się tam kompleksową organizacją. Nie musiałem martwić się o elegancko udekorowany lokal, muzykę, czy jedzenie. Choć wiadomo, że koszta uzależnione są też od liczby gości, czy wszelkich wymysłów na jakie wpaść można podczas planowania przyjęcia. ;)

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 29 listopada 2017, 11:36 - śr
autor: Jacek031s
Jak na moje małe są o wiele lepsze. Myśle, że nie ma sensu robić jakiegoś wielkiego.

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 06 grudnia 2017, 10:41 - śr
autor: kazio545
to zawsze jest trudne

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 11 grudnia 2017, 11:06 - pn
autor: FosterFester
My organizowaliśmy wesele na 150 osób, więc nie było małe. Przyjęcie odbyło się w Chacie z Zalipia w sarnowie. Okazało się, że to idealne miejsce na wesela. Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie i przyjęcie bardzo nam się udało.

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 11 grudnia 2017, 18:26 - pn
autor: Miki
Ja postawiłabym na małe wesele w gronie najbliższych, ale w bardzo eleganckim stylu. Na takie okoliczności na pewno dobrze sprawdzi się ten https://www.hotelponiatowski.pl/ hotel. Ma on bardzo ładną salę balowa i przede wszystkim ciekawą ofertę. Uważam, że warto sobie do nich zajrzeć bo miejsce jest piękne.

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 13 grudnia 2017, 09:32 - śr
autor: marciniak
Na pewno przy małym przyjęciu uda się trochę zaoszczędzić. Myślę, że w takiej sytuacji nie będzie Wam potrzebny DJ czy zespół - muzykę można puścić z internetu, na przykład radio internetowe na stronie http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-biesiadne,5. Przy takich utworach każdy będzie się świetnie bawił.

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 13 grudnia 2017, 16:10 - śr
autor: Nesca
Ja chciałbym mieć duże wesele, niech się ludzie cieszą z mojego szczęścia ;)

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 19 grudnia 2017, 14:55 - wt
autor: wiktoria
Dla mnie najważniejsze, aby z takiej imprezy (nieważne - dużej czy małej) była jak najpiękniejsza pamiątka. Dlatego nie wyobrażam sobie wesela bez kamerzysty. Rozważamy z narzeczonym tego, ponieważ bardzo podobają nam się jego prace i oferta. Myślicie, że warto? Akurat my będziemy mieć tylko skromny obiad dla najbliższej rodziny.

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Post: 19 grudnia 2017, 15:08 - wt
autor: bura_g
Wszystko zależy pewnie od tego, jaką kto ma dużą rodzinę, ale ja osobiście jestem zwoleniczką średnich wesel, czyli od 100 do 150 osób maksymalnie.