Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Duże wesele, czy małe przyjęcie?

Postautor: jeremy » 27 grudnia 2017, 13:37 - śr

My organizowalismy nasze wesele w hotelu best western efekt express w krakowie i stwierdzilismy, że robimy duże wesele. mamy dużą rodzinę, więc tylko taka opcja wchodziła w grę.
jeremy

Postautor: Madziulek321 » 27 grudnia 2017, 19:07 - śr

Mnie wesela bez tańca nie przekonują. W życiu ślub bierze się raz i warto się wtedy wybawić jak nigdy i mieć co wspominać ;)
Madziulek321

Postautor: radzio » 29 grudnia 2017, 13:11 - pt

Szedł bym w stronę dużego wesela - w końcu ma się je tylko raz.
radzio

Postautor: szaraczek103 » 21 stycznia 2018, 13:28 - ndz

To wszystko zależy od budzetu i tego na jakie wesele ma się ochotę. My mielismy duże, tradycyjne wesele i organizowaliśmy je w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Piękne miejsce, piękny dzień, wszystko nam sie udało.
szaraczek103

Postautor: Agusiek55 » 02 lutego 2018, 19:30 - pt

Moja znajoma postanowiła robić mała przyjęcie. Wynajęła salę na tak 20-30 osób i w sumie jej przyjęcie coraz bardziej przekształcało się w małe wesele. Sukienkę miała kupować po prostu elegancką, białą, a kupiła suknie ślubną z salonu i tak małymi kroczkami coraz większe wydatki były na to przyjęcie. Szkoda jednak, że nie zaprosiła więcej ludzi bo i tak koszty wyszły praktycznie jak za normalne wesele ;P Ja pomagałam jej przy organizacji wieczoru panieńskiego. Na stronie http://www.wesele.com.pl/porady/przed_slubem,1.html znalazłam fajne porady na temat tego gdzie najlepiej spędzić taki dzień. Jest to portal ślubny, na który znajdziecie także wiele innych praktycznych porad ślubnych.
Agusiek55

Postautor: marciniak » 20 lutego 2018, 09:46 - wt

To tak naprawdę kwestia indywidualna. Wszystko zależy od tego, jakie macie kontakty z rodziną i ile osób planujecie zaprosić. Może warto zatrudnić wedding planera, który pomoże w podejmowaniu takich decyzji? Poczytajcie: http://www.moj-slub.com/dlaczego-warto-zatrudnic-wedding-plannera/. Jest wiele plusów takiego rozwiązania.
marciniak

Postautor: spicybartek » 05 marca 2018, 17:28 - pn

To wszystko zalezy od tego ile kto ma pieniędzy uzbierane na koncie, ile chce przeznaczyć na wesele i czy go stać. Nas było stac, więc zorganizowaliśmy dosyc spore wesele, szukaliśmy też dużej sali bankietowej. Padło na hotel best western efekt express w krakowie, a ich sala pomieści nawet 200 osób. Było cudownie!
spicybartek

Postautor: domi78 » 16 marca 2018, 11:06 - pt

To wszystko zależy jak dużą rodzinę macie. Ja nie mogła bym pominąć połowy rodziny by zrobić małe wesele. Sama też za kilka miesięcy mam wesele i zaprosiliśmy całą rodzinę. Ale przygotowanie wesela woow nie sądziłam że to takie wyzwanie, ale na szczęście rodzice wpadli na pomysł i wynajęli firmę która zajmuje się organizacją wesel Kraków http://www.gastro-tour-serwis.pl/organizacja-bankietow/ . Bynajmniej mamy pewność że wszystko będzie idealne.
domi78

Postautor: SteffAnja » 19 marca 2018, 17:50 - pn

Ja właśnie myślałam raczej o jakimś mniejszym przyjęciu, ale jak tak siedliśmy z narzeczonym i zaczęliśmy liczyć kogo by wypadało zaprosić to wyszło już z tego całkiem duże wesele. To już lepiej zaprosić te 100 osób i mieć z głowy, bo pózniej tego zaprosisz, a tego nie i rodzina się na was obrazi. Znaleźliśmy bardzo fajną salę w hotelu pod Warszawą http://www.willazagorze.pl/pl/przyjecia ... szawa.html do małego przyjęcia, mają też właśnie dużą salę weselną więc w sumie nie musimy zmieniać miejsce naszego wesela :)
SteffAnja

Postautor: wertykalny » 23 marca 2018, 18:19 - pt

Myślę, że duże przyjęcie weselne jest bardzo tradycyjne i fajne, ale co kto lubi. My mieliśmy przyjęcie na 130 osób w Chacie z Zalipia w sarnowie. Zaprosiliśmy rodzinę, znajomych i bawiliśmy się świetnie w tym dniu.
wertykalny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach