Obsługa finansowa ze strony ERP

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Obsługa finansowa ze strony ERP

Postautor: maciejk » 02 października 2017, 12:22 - pn

Witam serdecznie,

Czy ktoś z Was korzysta w firmie z rozbudowanego ERP, takiego jak Microsoft Dynamics 365? Jakie są podstawowe funkcje tego ERP w kwestii obsługi finansów w firmie?
Niedługo w naszej firmie wdrażane będzie to oprogramowanie, z pomocą ax support. Chętnie poznamy wcześniej więcej szczegółów.
maciejk

Re: Obsługa finansowa ze strony ERP

Postautor: monimm82 » 16 grudnia 2017, 12:04 - sob

Super sprawa takie rozwiązanie dla firm. Systemy klasy ERP znacznie ułatwią wam prowadzenie i zarządzanie firmą. Ja z kolei mogę wam polecić fachowców od firmy http://sidgroup.pl którzy zajmują się tym na co dzień. W ich ofercie jest również wiele innych ciekawych systemów, aplikacji i usług specjalistycznych, które także usprawnią działanie niemalże każdego biznesu
monimm82

Postautor: Arancia<3 » 23 lipca 2018, 10:50 - pn

Zgadzam się, taki system ERP to świetne rozwiązanie. Korzystamy z niego już 2 tygodnie i pracuje się bez porównania lepiej.
Arancia<3

Postautor: Małoząb » 23 lipca 2018, 11:39 - pn

W kwestii erp mam jeszcze jedno pytanko: Czy orientujecie się może w sprawach dotacji na wdrożenie tego typu systemu?
Małoząb

Postautor: wiktoria » 23 lipca 2018, 12:30 - pn

Też o tym myślę :) Ostatnio właśnie zgłębiałam temat zakupu oprogramowania z dotacji unijnej tutaj. Z tego co piszą procedura otrzymania takiego wsparcia wcale skomplikowana nie jest.
wiktoria

Postautor: buntowniczka90 » 29 lipca 2018, 15:16 - ndz

A czy ktoś z was orientuje się jak wygląda praca z systemem V-Desk? Kolega polecił mi, żeby coś takiego wdrążyła u siebie w firmie, bo będę mogła operować wygodniej swoimi dokumentami. Czy to prawda? A czy wiecie może czy firma Primesoft będzie organizować jeszcze takie szkolenia http://www.primesoft.pl/pl/o-nas/aktual ... tat%C3%B3w ? Bo przyznam się, że chciałabym dowiedzieć się czegoś odnośnie tego systemu i jak nim efektywnie zarządzać.
buntowniczka90

Postautor: Marysia_89 » 29 lipca 2018, 15:33 - ndz

Ja polecam system erp od firmy agenis (przemysł 4.0 w Anegis). Moja firma korzysta z tego rozwiązania i jeste bardzo zadowolona.
SYstem pomaga mi zarządzać nie tylko ludźmi, ale też np dokuntami czy księgowością.
Marysia_89

Postautor: Anita » 24 września 2018, 16:40 - pn

Jeśli chodzi o rozwiązania tego typu to moim zdaniem warto czasami sprawdzić kilka różnych systemów i programów i wybrać najlepszy. Bo to co sprawdzi się w przypadku jednej firmy, w innej już nie będzie tak dobrym rozwiązaniem. Ja do przetestowania mogę polecić tę firmę - sidgroup.pl. Sama z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Anita

Postautor: onaion » 03 września 2019, 11:46 - wt

A słyszeliście, że na rynku pojawiło się jeszcze bardziej nowoczesne oprogramowanie, które może być następcą systemów ERP? Możecie sobie o nim poczytać na stronie http://www.portalmedialny.pl/art/70136/s4hana-godny-nastepca-erp.html. Polecam, bo jego wdrożenie może usprawnić działanie Waszej firmy i zyskać przewagę nad konkurencją ;)
onaion

Wróć do Wszystko o finansach