Kredyt a BIK

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Kredyt a BIK

Postautor: iskra » 09 czerwca 2020, 15:40 - wt

Przy staraniu się o kredyt to wiele wymagań trzeba spełnić.
iskra

Postautor: gaga12 » 09 czerwca 2020, 18:18 - wt

To się zgadzam, sama brałam swego czasu kredyt hipoteczny. Problemów też nie uniknęłam przez to, że mam kredyt we frankach. Na szczęście można teraz liczyć na profesjonalną pomoc w tym temacie. Z resztą ja innej opcji nie widzę, to musi być ktoś kto ma wiedzę i zna problem. Na przykład w Poznaniu https://cleverstep.pl/ jest jak najbardziej godną polecenia firmą. Analiza umowy kredytowej u nich jest bezpłatna, a współpraca oparta o jasną umowę, bez żadnych kruczków prawnych. Cieszę się, że trafiłam na Clever Step.
gaga12

Postautor: llosiu » 06 grudnia 2020, 23:29 - ndz

iskra pisze:Przy staraniu się o kredyt to wiele wymagań trzeba spełnić.

Do niedawna były popularne kredyty we frankach Jednak taki kredyt bywa ryzykowny, ze względu zmienne kursy walut.
llosiu

Postautor: dancing_quenn » 15 grudnia 2020, 11:37 - wt

Jeśli staracie się o kredyt hipoteczny, lepiej mieć czystą historię w BIK. Tu http://fox360.net/pl/firma/jak-wybrac-kredyt-hipoteczny.html są wskazówki, jak wybrać taki kredyt i na co zwracać uwagę przeglądając oferty.
dancing_quenn

Postautor: dancing_quenn » 13 stycznia 2021, 14:18 - śr

Często kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem, dzięki któremu unikasz negatywnej historii w BIK. Dlatego zobacz w tym artykule, jakie warunki trzeba spełnić, aby go otrzymać.
dancing_quenn

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach