Kredyt - jaki bank?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Kredyt - jaki bank?

Postautor: K23 » 04 stycznia 2019, 09:23 - pt

O na pewno lepiej jest wybrać firmę pozabankową. Z pewnością będzie taniej...
K23

Postautor: paniola » 15 stycznia 2019, 18:38 - wt

Kredyt bardzo pomógł mi w rozkeceniu firmy, wiec jeśli macie dobry biznes plan, to nie ma sie czego bać. W moim przypadku praca na etacie sie nie sprawdziła, męczylam sie i nie potrafiłam sie dogadać z szefostwem. Postanowiłam szybko działać i coś zmienić w moim zyciu i załozyłam własna firme. Okazało sie to świetna opcją, bo spełniam sie w tym co robie i chodze do pracy z przyjemnością. Do firmy podchodzę poważne dlatego postanowiłam skorzystac z usług firmy iSecure https://www.isecure.pl/ , w związku z RODO przyda sie w mojej firmie kilka zmian.
paniola

Postautor: Baudrillard724 » 06 lutego 2019, 13:07 - śr

Ze swojej strony poradziłbym, żeby dobrze zapoznać się z kredytami oferowanymi przez Santander Consumer Bank. Szczególnie jeden z nich jest teraz niezwykle ciekawy, mianowicie mistrzowski kredyt gotówkowy :). Można sobie o nim tutaj poczytać: https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... owy,5.html. Co ciekawe, został on bardzo dobrze oceniony przez ekspertów z portalu Bankier.pl – w przygotowanym przez nich rankingu zajął on pierwsze miejsce, co z pewnością jest nie lada wyczynem i dużo mówi o jakości, z jaką mamy tutaj do czynienia :).
Baudrillard724

Postautor: K23 » 16 lutego 2019, 08:26 - sob

Wilson pisze:Potrzebuje zastrzyku gotówki i nie wiem, do którego banku się udać. Z bikiem nie mam problemów więc powinienem otrzymać pieniądze od ręki. Polecicie coś?

Wystarczy sprawdzić i porównać banki. Wybór jest bardzo duży.
K23

Postautor: buntowniczka90 » 20 lutego 2019, 20:08 - śr

A słyszeliście o firmie www.aasapolska.pl ? Oni dopasowują do każdego klienta odpowiednią pożyczkę, którą łatwo będzie mu spłacać. Co ciekawe firma ta dba o bezpieczeństwo waszych danych osobowych, odpowiednio je szyfrując. Myślę, że warto im zaufać.
buntowniczka90

Postautor: Vinop » 26 kwietnia 2019, 14:50 - pt

A co myślicie o ofercie kredytów z Credit Agricole? Przeglądałem ich ofertę jakiś czas temu i przyznam, że zdały mi się być naprawdę atrakcyjne na tle konkurencji. Myślę o tym, żeby w wolnej chwili zajść do ich oddziału w Nowym Targu, czyli tutaj: https://www.credit-agricole.pl/kontakt/ ... g-kolejowa i porozmawiać na temat tej oferty z którymś z ich przedstawicieli, by upewnić się co do tej decyzji. Wiadomo, w kontakcie twarzą w twarz zawsze można zadać sporo pytań i rozwiać wszelkie wątpliwości :).
Vinop

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach