Praca dodatkowa

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Praca dodatkowa

Postautor: Halny32 » 10 stycznia 2018, 18:25 - śr

ostatnio ciagle gdzies widze wypelnianie ankiet
Halny32

Postautor: olek421 » 11 stycznia 2018, 12:00 - czw

no
olek421

Postautor: Rucen » 27 stycznia 2018, 10:18 - sob

Sunday665 pisze:Pracowałam kilka razy jako hostessa. Przyznam, że fajne zajęcie i faktycznie można sobie dorobić :)

Wydaje mi się, że rzeczywiście to ciekawe zajęcie. Jednak jest kilka rzeczy, o których na przykład pisza tutaj http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/pr ... id,tm.html i o których warto pamiętać jesli zamierza się podjąć tego zawodu :)
Rucen

Postautor: Magdula88 » 21 lutego 2018, 15:17 - śr

Taką pracą może być także jeżdżenie samochodem :) konkretnie to usługi coś typu taksówka czyli Uber. Znajomy tak dorabiał podczas studiów i bardzo sobie chwalił to. Poznał bardzo spoko ciekawych ludzi podczas tej pracy. Jeżeli chcecie spróbować, a nie macie swojego samochodu, który przeszedłby weryfikacje Ubera, bo Ci mają swoje wymogi to zajrzyjcie na stronkę wypożyczalni samochodów FatCar - poznań uber. Mają specjalną ofertę dla kierowców Ubera na bardzo dobrych warunkach cenowych
Magdula88

Postautor: Agusiek55 » 22 lutego 2018, 19:11 - czw

Praca dodatkowa powinna oferować wam wielką elastyczność. Wiadomo jak czasami jest w normalnej pracy na etacie. Czasami po prostu jesteście mega zmęczeni, albo macie nadgodziny i nie macie czasu i chęci na robienie nic innego. Dlatego też powinniście zainteresować się ciekawą formą zarobku jakim jest zarabianie przez internet. Na zasadzie freelancingu możecie szukać sobie dodatkowych zleceń i wykonywać je kiedy tylko wam się podoba. Sami określacie stawki i szukacie klientów do swojej jednoosobowej "firmy"
Agusiek55

Postautor: bierendaa » 22 marca 2018, 15:55 - czw

Mi szkoda czasu na dodatkową pracę. Może nie to że jakoś nie mam czasu na to, ale cenie sobie swój wolny czas :D Nie zarabiam też najgorzej więc ciśnienia nie ma. Bardziej interesuje mnie inwestowanie swojego kapitału. Czytam teraz sporo o bitcoinach. Ktoś z was tak inwestuje. Mnie już znajomy wkręca w temat, sam inwestuje przez platformę https://bitbay.net/pl/o-nas Powoli oswajam się z tematem :)
bierendaa

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach