Praca dodatkowa

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Praca dodatkowa

Postautor: Halny32 » 10 stycznia 2018, 18:25 - śr

ostatnio ciagle gdzies widze wypelnianie ankiet
Halny32

Postautor: olek421 » 11 stycznia 2018, 12:00 - czw

no
olek421

Postautor: Rucen » 27 stycznia 2018, 10:18 - sob

Sunday665 pisze:Pracowałam kilka razy jako hostessa. Przyznam, że fajne zajęcie i faktycznie można sobie dorobić :)

Wydaje mi się, że rzeczywiście to ciekawe zajęcie. Jednak jest kilka rzeczy, o których na przykład pisza tutaj http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/pr ... id,tm.html i o których warto pamiętać jesli zamierza się podjąć tego zawodu :)
Rucen

Postautor: Magdula88 » 21 lutego 2018, 15:17 - śr

Taką pracą może być także jeżdżenie samochodem :) konkretnie to usługi coś typu taksówka czyli Uber. Znajomy tak dorabiał podczas studiów i bardzo sobie chwalił to. Poznał bardzo spoko ciekawych ludzi podczas tej pracy. Jeżeli chcecie spróbować, a nie macie swojego samochodu, który przeszedłby weryfikacje Ubera, bo Ci mają swoje wymogi to zajrzyjcie na stronkę wypożyczalni samochodów FatCar - poznań uber. Mają specjalną ofertę dla kierowców Ubera na bardzo dobrych warunkach cenowych
Magdula88

Postautor: Agusiek55 » 22 lutego 2018, 19:11 - czw

Praca dodatkowa powinna oferować wam wielką elastyczność. Wiadomo jak czasami jest w normalnej pracy na etacie. Czasami po prostu jesteście mega zmęczeni, albo macie nadgodziny i nie macie czasu i chęci na robienie nic innego. Dlatego też powinniście zainteresować się ciekawą formą zarobku jakim jest zarabianie przez internet. Na zasadzie freelancingu możecie szukać sobie dodatkowych zleceń i wykonywać je kiedy tylko wam się podoba. Sami określacie stawki i szukacie klientów do swojej jednoosobowej "firmy"
Agusiek55

Postautor: bierendaa » 22 marca 2018, 15:55 - czw

Mi szkoda czasu na dodatkową pracę. Może nie to że jakoś nie mam czasu na to, ale cenie sobie swój wolny czas :D Nie zarabiam też najgorzej więc ciśnienia nie ma. Bardziej interesuje mnie inwestowanie swojego kapitału. Czytam teraz sporo o bitcoinach. Ktoś z was tak inwestuje. Mnie już znajomy wkręca w temat, sam inwestuje przez platformę https://bitbay.net/pl/o-nas Powoli oswajam się z tematem :)
bierendaa

Postautor: onaion » 15 maja 2018, 08:48 - wt

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach warto jest wykorzystać możliwości, jakie daje nam internet i zarabiać własnie w ten sposób.
Jednak nie wierzę w różne cuda-dziwy i oferty '"zarabiaj bez wychodzenia z domu 10 tysięcy miesięcznie".

Bardzo fajnym sposobem jest na przykład pisanie tekstów na różne tematy. Można to robić na przykład poprzez platformę GoodContent. Milionów się tam nie zarobi, ale zawsze kilkaset złotych dodatkowo na miesiąc można zyskać :) Rejestracja jest prosta, wszystko jest od razu opodatkowane itp. ;)
onaion

Postautor: Adek » 16 maja 2018, 14:51 - śr

Na pewno jednymi z fajniejszych opcji na zarabianie przez internet, jest klikanie reklam, wypełnianie ankiet, czytanie emaili i granie w gry na przeglądarkę.
Adek

Postautor: xihut » 17 maja 2018, 13:27 - czw

Ktoś wyżej wspominał o Uberze - jest to ryzykowna praca. Narażamy się na różne kary. Jak dla mnie lepiej wyrobić sobie licencję taksówkarską i zacząć pracę np. w itaxi - https://itaxi.pl/. Co prawda ciężko, żeby była to dodatkowa praca, jednak mimo wszystko jest bezpieczniejsza i bardziej opłacalna.
xihut

Postautor: Roarrra » 15 czerwca 2018, 15:09 - pt

Z pracy dodatkowej często można zrobić główny sposób na zarabianie pieniędzy. Ja tak piekłam torty, głównie dla znajomych, pozniej znajomych znajomych itd. Teraz mam już swoją firmę, cukiernie :) Mam profesjonalny sprzęt od http://savpol.pl i już całkiem dobrą renomę na mieście. Warto szukać dodatkowych zajęć jak widać :)
Roarrra

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach