Strona 1 z 6

Ile kosztuje wesele?

Post: 16 lipca 2017, 22:03 - ndz
autor: maślanka
Ile wyniosło was zorganizowanie swojego wesela? Jak duże wesele organizowaliście?

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 30 lipca 2017, 10:37 - ndz
autor: Borys33
Pierwsze pytanie, ilu gości i jaka lokalizacja zabawy?

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 31 lipca 2017, 15:40 - pn
autor: Beowolf
Wszystko tutaj zależy od bardzo wielu czynników. Czasami wesele może jednak wyjść dosyć drogo, więc konieczne może być wzięcie kredytu. Warto jednak sprawdzić, jaki bank ma obecnie najlepszą ofertę. Dobrze jest więc wejść na porównywarkę kredytów taką jak https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe i sprawdzić wszystko szybko i sprawnie.

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 01 sierpnia 2017, 20:32 - wt
autor: jeremy
Trzeba się liczyć z kosztem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. W zależności od wielkości wesela ta kwota będzie mniejsza lub większa. My akurat organizowaliśmy duże wesele na 200 osób, bo mamy liczną rodzinę i dużo znajomych. Salę wynajmowalismy w best western efekt express w krakowie. Dla nas nie liczyly się koszta, bo był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 31 sierpnia 2017, 14:05 - czw
autor: palinka
Wszystko zależy od tego, jak duże wesele chcesz zorganizować, bo tak naprawdę sumując pieniądze, jakie zapłacisz fotografowi, kamerzyście, zespołowi itd. wychodzi całkiem niezła sumka.

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 10 września 2017, 21:30 - ndz
autor: spicybartek
No własnie. Nie da sie okreslic jednoznacznej kwoty, bo na to wszystko sklada sie wiele róznych czynników. My akurat wesele organizowalismy w best western efekt express w krakowie i to była nasza sala marzen.

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 02 października 2017, 20:31 - pn
autor: szaraczek103
zależy jak się podejdzie do tematu, można zrobić oszczędne wesele, ale nalezy też pamiętać że taka impreza to raz w życiu. my zrobiliśmy takie na jakie było nas stać, ale chcieliśmy żeby było elegacko i ekskluzywnie :) samo miejsce już takie było, bo przyjęcie urządziliśmy w hotelu Pałac Wiśniewski. Wszystcy się zachwycali klimatem i jedzeniem :)

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 06 października 2017, 15:18 - pt
autor: Obywatel_G
Oj no jest to dość spory koszt zależy głównie od liczby gości

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 08 października 2017, 14:11 - ndz
autor: Tosia
To zależy od miasta, liczby gości, tego czy robisz z poprawinami czy bez, czy w sezonie czy nie, czy w piątek czy w sobotę. Zależy też od tego co chcesz mieć na swoim weselu. Ja na przykład robiłam wesele takie jakie sobie wymarzyłam. Na przykład miałam zatrudnionych zewnętrznych barmanów z takiej firmy http://www.cocktail-world.pl/pl/oferta/oferta_weselna/barmani_na_wesele/, którzy nie dość że robili drinki dla moich gości to jeszcze zrobili świetny barmański popis! Także wszystko zależy od tego co będzie na weselu :)

Re: Ile kosztuje wesele?

Post: 09 października 2017, 14:28 - pn
autor: Bruczek
Ale jest dość drogie z tego co się orientuję to chyba coś około 150zł/osoba