Ile kosztuje wesele?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Ile kosztuje wesele?

Postautor: marciniak » 30 stycznia 2018, 11:40 - wt

Na pewno Panna Młoda musi wyglądać zjawiskowo :) Więc na niej akurat nie można oszczędzać. Warto pomyśleć o pięknej biżuterii ślubnej - odsyłam do strony http://ika-biernat.pl. Myślę, że spodobają Wam się ich projekty.
marciniak

Postautor: olkaaa2 » 30 stycznia 2018, 19:42 - wt

Na Lubelszczyźnie koszt za osobę to około 170-230 zł w zależności od menu i lokalu :)
olkaaa2

Postautor: Kajetan22 » 08 lutego 2018, 16:55 - czw

no to zalezy od tego na ile osob itp
Kajetan22

Postautor: spicybartek » 05 marca 2018, 17:27 - pn

Nie ma co generalizować, bo kazde wesele będzie miało inny koszt. My akurat nie zwracaliśmy na to uwagi, ponieważ chcieliśmy wystawne wesele. Zorganizowaliśmy je w pieknym hotelu best western efekt express w krakowie. I wyszło elegancko, z klasa, a wszyscy goście byli pod wrażeniem.
spicybartek

Postautor: aniaola37 » 06 marca 2018, 20:02 - wt

Wydaje mi sie, ze powinniscie tak liczyc miedzy 20 a 60 tysiecy :D Wszystko w sumie zalezy od konkrentego wesela, wymagan Panstwa Mlodych no i co najwazniejsze liczby gosci. Nie wyliczycie dokladnie ile was to bedzie kosztowac, dopiero przekonacie sie o tym po fakcie. Wchodza takie wydatki jak prezenty dla rodzicow, swiadkow, paliwo dla kierowcow no cala masa. Samochod do slubu tez kosztuje :) Mi bardzo spodobal sie zloty Mustang od https://goldencars.com.pl Zastanawiamy sie wlasnie nad wynajeciem takiego auta na nasze wesele :)
aniaola37

Postautor: wertykalny » 23 marca 2018, 18:15 - pt

Myślę, że kilkadziesiąt tysięcy trzeba liczyć za całość takiego wesela w zależności od miejsca i ilości gości. My na przykład nie żałowaliśmy kasy na wesele bo to najważniejszy dzień w naszym życiu. organizowaliśmy je w przepięknej restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Wszystko było tak jak sobie to wymarzyliśmy.
wertykalny

Postautor: krystek » 25 kwietnia 2018, 09:43 - śr

A jakie są koszty wynajęcia autokaru na wesele? Ceny naliczane są od kilometra? Zastanawiam się, jak firmy przewozowe autokarowe podchodzą do realizacji takich zleceń. Czy jest to powszechna praktyka i każda firma zgodzi się na przyjęcie takie zlecenia? Ktoś może mi polecić firmę, która organizuje przewozy gości weselnych? Będę wdzięczny za sprawdzone namiary.
krystek

Postautor: domi78 » 17 maja 2018, 18:30 - czw

To zależy na ile osób robisz. My też mamy wesele ale na 150 osób i szukam zaproszeń. Ja długo nie mogłam znaleźć niczego ciekawego, ale ostatnio trafiłam na bardzo fajną stronkę https://www.extrema.com.pl/ można na niej się naprawdę zainspirować i znaleźć coś idealnego dla siebie. Mają tam przedstawione naprawdę ładne i nowoczesne propozycje, dodatkowo są świetnie opisane. Jak dla mnie stronka jest bardzo przydatna.
domi78

Postautor: Magdula88 » 23 maja 2018, 08:46 - śr

Jak tak dokładnie i rzetelnie przeliczycie sobie ile was wyjdzie wesele. To dodajcie sobie tak do tej kwoty jeszcze z 10% :D Zawsze przychodzą jakieś niespodziewane wydatki i nie są to małe kwoty. Ja na razie w ogóle o tym nie myślę, bo zapewne nie robilibyśmy wesela jakbym zaczęła to kalkulować;p Zamierzamy zabrać się za poszukiwania sali w najbliższym czasie. Na pierwszy ogień idzie sala weselna pod Warszawą http://www.hotellamberton.pl/wesele/ mam wobec niej spore nadzieje.
Magdula88

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach