Odmłodzenie twarzy

Dyskusje na różne tematy

Re: Odmłodzenie twarzy

Postautor: JoannaOs » 04 kwietnia 2022, 08:04 - pn

No to w takim razie jeżeli już zabieracie się za wybór dobrej jakości kosmetyków o naturalnym składzie, które przede wszystkim pozwalają poprawić swój wygląd, jędrność skóry i ograniczenie zmarszczek to mogę polecić markę Lierac, która sprawdza się świetnie i możecie ją znaleźć tutaj https://byhealth.pl/lierac Są przeznaczone dla osób, którym zależy na osiągnięciu spektakularnych efektów odmłodzonej skóry bez korzystania z inwazyjnych zabiegów, poprawiających urodę. Myślę, że tak samo jak ja się nie zawiedziecie :)
JoannaOs

Postautor: anielka » 09 kwietnia 2022, 20:50 - sob

Na odmlodzenie moja siostra poszla na jakis zabieg kawitacyjne cos tam.. nie wiem nie wnikalam.. czy odmlodniala? ja nie widze :D za to ja uzywam kosmetykow :D to mi wystarcza
anielka

Postautor: rose » 10 kwietnia 2022, 16:56 - ndz

Jeśli chodzi o zabieg medycyny estetycznej, to pewnie botox.
rose

Postautor: grandzia » 18 kwietnia 2022, 14:15 - pn

anielka pisze:Na odmlodzenie moja siostra poszla na jakis zabieg kawitacyjne cos tam.. nie wiem nie wnikalam.. czy odmlodniala? ja nie widze :D za to ja uzywam kosmetykow :D to mi wystarcza

ja jestem przeciwna takim zabiegom :P tez wole kosmetyki :D jakich uzywasz? masz cos na ujedrnienie twarzy albo cienie pod oczami?
grandzia

Postautor: akira » 18 kwietnia 2022, 17:22 - pn

Czemu jesteś przeciwna takim zabiegom? Nie ma w nich nic złego.
akira

Postautor: anielka » 25 kwietnia 2022, 12:23 - pn

ooo uzywam wielu firm :D nie mam zadnej konkretnej, lubie promocje, czesto kupuje to co akurat jest taniej. Najwiecej na notino :D
anielka

Postautor: grandzia » 26 kwietnia 2022, 13:08 - wt

rozumiem :d dzieki wiec za namiary
grandzia

Postautor: Kasia36 » 02 czerwca 2022, 12:53 - czw

Moja przyjaciółka prowadzi klinikę, w której robią zabiegi i operacje plastyczne dla osób, które miały wypadki, lub mają inne problemy z deformacją twarzy. Pomaga ludziom znów poczuć się komfortowo i pięknie. Jednak do takich operacji nie tylko potrzebne są umiejętności i wielka wiedza, ale również odpowiednie wyposażenie, jak np stolik mayo.
Kasia36

Postautor: Wiki823 » 26 czerwca 2022, 11:40 - ndz

Bardzo dobrym wyborem będzie też usuwanie zmarszczek, na które warto zapisać się do https://saywowclinic.pl/ . Powiem wam, że tutaj zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie przez osoby z dużym doświadczeniem także jak najbardziej warto się tutaj zapisać
Wiki823

Postautor: irenka » 30 lipca 2022, 16:39 - sob

Myślę, że w pewnym wieku każda kobieta myśli o redukcji zmarszczek i odmłodzeniu twarzy. Jest teraz na rynku wiele zabiegów, które mogą w tym pomóc. Skutecznym rozwiązaniem jest na przykład laser frakcyjny co2, który dzięki zaawansowanej technologii redukuje objawy starzenia takie jak zmarszczki, przebarwienia, poszerzone pory. W Białymstoku taki zabieg wykonuje gabinet dr Stawowczyk. Poczytacie o tym tutaj https://drstawowska.pl/laser-frakcyjny-co2,69.html . Wiele osób chwali więc warto wypróbować.
irenka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne