Odmłodzenie twarzy

Dyskusje na różne tematy

Re: Odmłodzenie twarzy

Postautor: wosta » 19 czerwca 2018, 08:16 - wt

dobre kosmetyki to jedno ale uważam, ze warto wzmocnić ich działanie poprzez wykonywanie raz na jakis czas profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Sama regularnie chodzę do salonu COCO-TIME we Wrocławiu. Ostatnio kosmetyczka zaproponowała mi regenerujący zabieg na okolicę oczu Eldan Piękne Oczy. Efekty to zredukowane cienie i obrzęki, twarz wygląda młodziej i bardziej promiennie :)
wosta

Postautor: wallisa » 22 czerwca 2018, 13:28 - pt

W pewnym wieku kosmetyki nie dają takich efektów jakie by się chciało, tak jest i u mnie ale dzięki różnym zabiegom klinice https://artederm.pl/ udaje mi się zachować młody wygląd mimo upływu lat i powiem że na pewno warto to robić dla lepszego samopoczucia chociażby :)
wallisa

Postautor: brzózka » 13 lipca 2018, 16:24 - pt

No na pewno picie wody jak i odpowiednia pielęgnacja pomoże nam w tym by czuć się młodo i atrakcyjnie. Bez dobrych kremów z pewnością się to nie uda, dlatego dobrze jest zainwestować w porządną markę. Myślę żekrem Cetaphil Ps Lipoaktywny https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/ będzie tutaj bardzo dobrym wyborem.
brzózka

Postautor: Halny32 » 16 lipca 2018, 07:48 - pn

Nie zapomnijcie też o ustach. To one kuszą najbardziej:) O ich pielęgnacji można poczytać tutaj https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekn ... nacja-ust/ Bardzo fajny artykuł o dobre wskazówki. Wiele kobiet dba o skórę, nawilża robi różne zabiegi kosmetyczne a pomija usta. One też są częścią twarzy i należy im się ochrona:) na stronie można sobie też dobrać odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne do różnych części ciała.
Halny32

Postautor: wispo » 16 lipca 2018, 10:35 - pn

Dużo wody z cytryną ;)
wispo

Postautor: Biała15 » 20 lipca 2018, 18:47 - pt

Jeżeli chodzi o odmłodzenie twarzy to polecam olej konopny cbd Olej konopny cbd jest to naturalny produkt pozyskiwany z konopi leczniczej. Dzięki czemu olej konopny cbd ma własciwości lecznicze, a uzywany do twarzy pozostawia efekt wypoczetej a przy tym młodej twarzy przez cały dzień przy porannej aplikacji oleju konopnego cbd.
Biała15

Postautor: mczay » 26 lipca 2018, 10:13 - czw

Na to, aby twarz była odmłodzona ma wpływ między innymi jej nawilżenie. Polecam doczytać o tym gdzieś w internecie. Polecane zabiegi dla odmłodzenia twarzy, to między innymi kolarium - Warszawa Zastanawia Cię taki zabieg, ale nie wiesz, co to kolarium - Warszawa? Kolarium to zabieg przy użyciu lamp, który najlepiej wykonać w Warszawie, ponieważ są tam gabinety odpowiednio przygotowane. Kolarium Warszawa powinno odbywać się w kilku sesjach, aby dało zadowalające rezultaty.
mczay

Postautor: ManiaM » 26 lipca 2018, 12:50 - czw

Fajna opcja :) chyba skorzystam
ManiaM

Postautor: brodusia » 26 lipca 2018, 19:32 - czw

W odmłodzeniu mojej twarzy pomógł mi krem Remescar https://remescar.pl/ , który bardzo szybko poprawił wygląd mojej skóry pod oczami, gdzie już nie mam praktycznie widocznych worków pod oczami, które były moją zmorą od jakiegoś czasu
brodusia

Postautor: janinka8 » 28 lipca 2018, 11:23 - sob

ja zeby się odmłodzić to powiększyłam sobie usta kwasem hialuronowym w klinice mediart clinic w Poznaniu. Efekty są super, no i teraz mogę używam czerwonej szminki, bo kiedy to bylo nie do pomyślenia, przez moją górną cienką wargę.
janinka8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne