Odmłodzenie twarzy

Dyskusje na różne tematy

Re: Odmłodzenie twarzy

Postautor: Pat D. » 18 września 2020, 15:09 - pt

Substancją najdłużej przebadana na zmarszczki jest retinol. Najbardziej skuteczna formą retinolu jest kwas retinowy, ale niestety w Polsce jest dostępny tylko na receptę. W Hiszpanii na przykład, można w aptece kupić produkty z kwasem retinowym. U nas pozostaje tylko retinol, za to możemy wybrać wysokie stężenie, np. 1%. Pamiętajcie, że retinol należy jednak wprowadzać powoli, zaczynając od bardzo niskich stężeń, żeby nie zniszczyć skóry. Jeśli zaczynasz się łuszczyć to znaczy, że produkt ma zbyt wysokie stężenie, albo używasz zbyt często. Oczywiście przy pielęgnacji retinolem obowiązkowo używamy filtr SPF50+, cały rok!!!!
Pat D.

Postautor: answer » 22 września 2020, 05:34 - wt

Wiecie co, w salonie kosmetycznym w centrum Krakowa Instytut J'adore https://jadoreinstytut.com możecie sobie wykonać takie odmłodzenie. Są tam bardzo miłe kosmetyczki, ale i recepcjonistki. Ja polubiłam głównie panią Agatę. Chętnie wracam na Karmelicką 45, by oddać się kolejnym zabiegom upiększającym z jej rąk ;) .
answer

Postautor: kitkaja » 17 października 2020, 10:13 - sob

Jak chcesz odmłodzić twarz to same kosmetyki nie wystarczą i warto zastosować nowe rozwiązania jak IMIultra HIFU Ultradźwiękowe urządzenie pomoże odzyskać skórze blask i usunie większość zmarszczek. Jak prowadzisz salon to powinieneś je mieć na wyposażeniu bo na ściągniesz dzięki niemu nowych klientów.
kitkaja

Postautor: CZonTEnoWSki » 19 października 2020, 17:07 - pn

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem takiego problemu będzie po prostu skorzystanie z oferty jakiejś kliniki medycyny estetycznej. Oni na pewno będą w stanie zażegnać Twoje problemy z "podstarzałą" twarzą :)

___
https://www.czecho.pl/31414-polisa-oc-jak-sprawdzic-do-kiedy-jest-wazna
CZonTEnoWSki

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne