Jak samemu wyleczyć się z nerwicy?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak samemu wyleczyć się z nerwicy?

Postautor: xihut » 03 lutego 2018, 18:28 - sob

Samemu jest trudno, ale gdybym miał coś doradzić, to zacznij od zmiany pracy - http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 23237.html. Bardzo często ona jest przyczyną dużej ilośći stresu, a przez to prowadzi do nerwicy. W dodatku taka zmiana otoczenia może również pozytywnie wpłynąć na odczuwany przez Ciebie stres.
xihut

Postautor: płaczka » 27 lutego 2018, 23:05 - wt

Nerwica to ciężka choroba i wyleczyć się z niej samemu nie jest łatwo o ile w ogóle jest to możliwe. Na pewno trzeba nauczyć się sobie radzić ze stresem, atakami paniki itp. Dużą rolę odgrywa tu oddychanie, nad większością objawów można zapanować oddechem. Tylko trzeba nauczyć się technicznie jak to robić. Melisę warto parzyć i pić, z apteki także Biovital polecam, na mnie działa bardzo uspokajająco i wyciszająco. Dodatkowo wzmocni organizm i pomoże poprawić samopoczucie które przy nerwicy bywa często depresyjne.
płaczka

Postautor: kolcia » 28 lutego 2018, 17:17 - śr

Jeśli naprawdę to nerwica to samemu sobie nie poradzisz.
kolcia

Postautor: wasiral » 19 marca 2018, 12:39 - pn

Wydaje mi się, że samemu się nie da tego zrobić
wasiral

Postautor: onaion » 19 maja 2018, 11:18 - sob

Moim zdaniem warto byłoby jednak zasięgnąć chociażby porady jakiegoś specjalisty. Niektóre nerwice wymagają terapii np. grupowej, a inne na przykład leczeni farmakologicznego. W internecie też można znaleźć sporo rzeczowych artykułów o tym jak leczyć nerwicę, więc jeśli już naprawdę nie chcemy iść do lekarza, warto chociaż sobie poczytać i zastosować się do wskazówek. Jeśli nerwica nie jest bardzo silna, to czasami nawet wystarczy odpowiednia suplementacja.
onaion

Postautor: domi78 » 15 czerwca 2018, 11:25 - pt

Naturalny suplement diety na nerwice L-Teanina https://prozdrowotny.pl/blog/l-teanina- ... alanie-n20 jest polecany osobom, którym stres, napięcie, problemy ze snem i skłonność do nerwowości, zakłócają spokojne życie. Stosując ten preparat szybko zauważysz poprawę samopoczucia. Suplement ten to prawdziwe antidotum na skołatane nerwy, stany lękowe oraz bezsenność.
domi78

Postautor: Walcak24 » 17 czerwca 2018, 13:24 - ndz

Myślę, że te porady są bardzo interesujące ;) Dzięki wielkie za sugestie.
Walcak24

Postautor: wawka » 26 lipca 2018, 21:59 - czw

Niestety, zaburzenia nerwicowe są niezwykle złożone. Podłożem nerwicy może być długotrwały stres, konflikty wewnętrzne, zaburzenia lękowe i wiele innych. Warto wiedzieć, że priorytetem w walce z nerwicą jest zmiana nastawienia do życia, jednakże bardzo dużą rolę odgrywa psychoterapia. Myślę, że na własną rękę ciężko będzie wyleczyć się z tej choroby. Bezpieczniej będzie, jeśli pomoże nam w tym specjalista. Warto przeczytać ten artykuł https://wylecz.to/pl/choroby/neurologia ... rwica.html - tam jest wszystko dokładnie opisane.
wawka

Postautor: mczay » 27 lipca 2018, 09:08 - pt

Jeśli jest spowodowana stresem, to najlepiej zapewnić sobie relaks. Polecam do tego masaż bańką chińską Warszawa w salonie Las Palmas. Taki masaż bańką chińską nie tylko relaksuje, ale także pomaga w przemianie materii. Myślę, że masaż bańką chińską przydałby się każdemu, a na pewno nikomu nie zaszkodzi.
mczay

Postautor: SteffAnja » 30 lipca 2018, 16:29 - pn

Samemu? No nie wiem czy jest to możliwe. Ze stresem często jest ciężko sobie poradzić, a nerwica to juz bardzo poważny stan. Zastanówcie się nad wizytą u psychologa. Na stronie https://psychoterapiacotam.pl znajdziecie dwa gabinety z Warszawy, w których pracuje wielu specjalistów z różnych dziedzin psychologii, na pewno świetnie wam pomogą. Ich placówki znajdują się na Bemowie oraz na Targówku
SteffAnja

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne