Suche włosy

Dyskusje na różne tematy

Re: Suche włosy

Postautor: marciniak » 21 listopada 2017, 15:01 - wt

Możesz przetestować specjalistyczny szampon Renovastin. On dostępny jest w aptekach, na przykład tu: https://www.apteka-leki.pl/produkt/4453-renovastin-szampon-do-wlosow-150ml.html. Świetnie działa na zniszczone włosy - wzmacnia je i chroni. Konieczne daj później znać, jak efekty.
marciniak

Postautor: misi3k » 28 listopada 2017, 13:37 - wt

Powinnaś stosować dobre kosemtyki i urządzenia do włosów, np w przypadku prostownicy tutaj możesz dowiedzieć się cennych rad z jakie najlepiej jest korzystac http://unodental.pl/jak-wybrac-idealna- ... ce-wlosow/
polecam :)
misi3k

Postautor: monteo » 01 grudnia 2017, 11:10 - pt

Na suche, zniszczone, kruche włosy najlepszy jest szampon na bazie kawy. Żona odkryła go po przeczytaniu artykułu https://nianio.com.pl/recoffee-oright-czyli-kawa-dla-twoich-wlosow/ Faktycznie jest bardzo dobry, włosy są odwilżone, wzmocnione, lśniące. Podebrałem go trochę mojej żonie i wiecie co nie ma śladu po łupieżu. Wiec spróbujcie bo to naprawdę świetny produkt.
monteo

Postautor: xaca » 01 grudnia 2017, 13:56 - pt

niestety nie wiem
xaca

Postautor: sanderson » 02 grudnia 2017, 14:36 - sob

Na suchowe włosy najlepiej maski nawilżające (NIE PROTEINOWE - czyli nic z jedwabiem, proteinami mleka, keratyną itp.) i oleje :)
Ograniczyć suszenie i prostowanie poza tym.
sanderson

Postautor: Rusałka » 05 grudnia 2017, 15:18 - wt

Ja stawiam na profesjonalne zabiegi u fryzjera. Te wszystkie odzywki, oleje to nie daja za wiele. Tylko profesjonalne kosmetyki są w stanie przywrócic blask i ładny wygląd nawet najbardziej zmieszczonym włosom. Ja mam sprawdzona fryzjerkę z mobilnego salonu (mozecie go znaleźc na fb - mobilesalon.net) , która dba o moje włosy. Zawsze doradzi, pomoże wybrać kosmetyk, położy pasujący kolor. Usługi fryzjerskie nie kosztują znów tak wiele, zeby raz na jakiś czas nie móc sobie pozwolic na jakis pakiet regenerujący włosy. Ta moja fryzjerka to w ogole dojeżdza do domu, nawet nie musze się ruszać do salonu a i tak mam bardzo zadbane włosy :)
Rusałka

Postautor: bura_g » 12 stycznia 2018, 15:42 - pt

Ja na suchę końcówki nakładam olej kokosowy.
bura_g

Postautor: rafal » 16 stycznia 2018, 18:00 - wt

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie :) To się naprawdę bardzo często opłaca :)
rafal

Postautor: marzanna » 16 stycznia 2018, 22:11 - wt

Może warto zajrzeć do sklepu http://www.ivasklep.pl/dla-niej-pielegn ... jki-toniki
który oferuje swoim klientom szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji każdego rodzaju włosów,nawet takich przesuszonych i łamliwych.Warto spróbować olejku arganowego,który nasze włosy świetnie odżywi,nada im blasku i zdrowego wyglądu.Możemy też wybierać spośród wielu serum,odżywek i balsamów dzięki którym włosy nabiorą innego,piękniejszego wyglądu.Ich kosmetyki zadbają też o włosy farbowane i po trwałej.
marzanna

Postautor: Madziulek321 » 17 stycznia 2018, 10:32 - śr

Mnie ostatnio fryzjerka kazała wcierać we włosy oliwę z oliwek. Pozostawia się ją na jakiś czas a potem dwa razy myje włosy. Powiem Wam, że działa - włosy od razu widocznie bardziej lśniące.
Madziulek321

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne