Wyszukiwarka weselna

Dyskusje na różne tematy

Wyszukiwarka weselna

Postautor: Tora90 » 28 kwietnia 2017, 06:58 - pt

Witam,
jeśli jesteście na etapie planowania wesela i szukacie ofert zajrzyjcie na te portal https://wesele123.pl
Fajnie się z niego korzysta i zawiera wiele atrakcyjnych propozycji
Tora90

Re: Wyszukiwarka weselna

Postautor: Małoząb » 04 października 2018, 10:49 - czw

Świetna sprawa. Ja jednak chciałabym kogoś z polecenia. A chodzi mi konkretnie o jakiegoś dobrego wodzireja działającego w rejonie Nowego Sącza.
Małoząb

Postautor: Stokrotka » 04 października 2018, 12:43 - czw

Koniecznie sprawdź sobie ofertę tego dj na wesele. Nowy Sącz jest właśnie terenem jego działania, a prowadzenie przez niego imprezy powinno przypaść Ci do gustu.
Stokrotka

Postautor: Mustella » 11 października 2018, 21:40 - czw

Planując wesele warto na początku zarezerwować sale na przyjęcie.Szukając fajnego miejsca w Krakowie warto zajrzeć do restauracji https://lacampana.pl/
Restauracja znana jest wielu celebrytom,bywali w niej bowiem A. Dygant,H. Urbański i wielu innych ceniących sobie kuchnię włoską.Mają dwie sale zdobione drewnem,których okna wychodzą wprost na piękny ogród. Kolejne dwie sale mieszczą się w piwnicach kamienicy,gdzie panuje wyjątkowo czarodziejski klimat.Serwują włoskie wędliny i trunki najwyższej jakości.
Mustella

Postautor: gaga12 » 13 października 2018, 10:15 - sob

Chyba najlepiej jak się było w danym miejscu na weselu, słuchało danego zespołu, po prostu jak się coś widzi czy słyszy, wtedy mamy pewność czy nam to odpowiada czy nie. U nas tak z salą było, byliśmy na weselu u znajomych w Ośrodku Wiktorowo za Bydgoszczą (40km). Tak nam się tam spodobało, że nie chcieliśmy innego miejsca szukać. Samo miejsce, sala ale też organizacja wszystkiego, obsługa. Widać, że bardzo dbają i się starają tam.
gaga12

Postautor: Anitka33 » 21 listopada 2018, 12:55 - śr

Taka wyszukiwarka na pewno może pomóc w znalezieniu różnego rodzaju usług potrzebnych na czas wesela. Ale niektórych rzeczy jak sala weselna raczej trzeba poszukać stacjonarnie na miejscu niż przez wyszukiwarkę. Trzeba pojeździć po salach osobiście i porozmawiać z właścicielami. Dopiero po takich rozmowach może sobie porównać warunki jakie są oferowane w każdej z nich. To na co trzeba zwrócić uwagę, to na pewno wystrój i wielkość sali, posiłki, cennik oraz atrakcje weselne. Każda sala oferuje coś innego i najlepiej sobie po każdej wizycie spisać najważniejsze rzeczy.
Anitka33

Postautor: onaion » 12 grudnia 2018, 23:34 - śr

A jakie Waszym zdaniem są najlepsze atrakcje na wesele? Ja ostatnio natknęłam się w internecie na coś takiego jak fotolustro Warszawa jest jednym z miast, w którym można coś takiego wynająć. Ogólnie to jest to dość podobne do fotobudki, z tą różnicą, że w takim fotolustrze można sfotografować całą postać no i wygląda ono bardziej elegancko niż fotobudka. A Wy co o tym sądzicie?
onaion

Postautor: płaczka » 20 grudnia 2018, 15:51 - czw

Też swego czasu szukałam sali na wesele w okolicach Poznania. Przejrzałam wiele stron internetowych i w tej sposób trafiłam na ten hotel http://www.hotelarnia.pl/. Dostałam na maila ofertę weselną, przejrzałam dokładnie zdjęcia i pojechaliśmy z narzeczonym obejrzeć na żywo. Jak tylko weszłam na salę od razu wiedziałam że to jest to! hotel jest zjawiskowy, nie byłam jeszcze w takim miejscu. Zanim zarezerwowaliśmy termin postanowiliśmy na dobę się zatrzymać i zobaczyć na własne oczy jak obsługa warunki itp. mamy gości z całej Polski także nocleg dla nich obowiązkowo miał być. Spodobało nam się i wesele u nich się odbyło. To była niezapomniana impreza i w 80% to zasługa miejsca. Pani która zajmowała się organizacją i dopilnowaniem wszystkiego w trakcie przyjęcia, spisała się na medal a jedzenie było po prostu obłędne.
płaczka

Postautor: arema15 » 28 grudnia 2018, 19:47 - pt

Piękne sale weselne maja w Kameliowym Zakątku w Bielsku http://kameliowy.pl/ .Miałam okazje być na weselu. Bardzo klimatyczne miejsce, sale można wybrać w zależności ilu mamy gości. Dużym plusem jest to że gości weselnych można przenocować w hotelu obok.Są bardzo zorganizowani pod tym względem. Sala weselna na której się bawiliśmy były pięknie przystrojona bardzo bogato i elegancko, dużo miejsca do tańca. Bardzo mi się podobało. Na pewno miejsce warte polecenia.
arema15

Postautor: buntowniczka90 » 31 grudnia 2018, 17:22 - pn

Kochani u mnie wszystko już niemalże wszystko jest ustalone. Sala jest, zespół, kamerzysta, fotograf, ale mam problem z wyborem atrakcji. Chce jakoś fajnie zaskoczyć gości, nie mam tylko pomysłu jak. Myślałam nad skorzystaniem z takiej opcji https://www.barpro.pl jak bar weselny. Gdzie barman obsługiwałby moich gości i serwował im najlepsze drinki.
buntowniczka90

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne