Budow domu i centralne odkurzanie

Dyskusje na różne tematy

Re: Budow domu i centralne odkurzanie

Postautor: buntowniczka90 » 27 marca 2018, 10:30 - wt

No ja też niedługo ruszam z budową i tak zbieram wszelkie informacje- gdzie, co warto byłoby kupić. Już udało mi się znaleźć dobrą hurtownię gdzie można zakupi wszelkie materiały do instalacji elektrycznej https://dlaelektrykow.pl/76-kable-teleinformatyczne przykładowo kable, przewody, puszki instalacyjne, korytka elektryczne i wiele innych niezbędnych ofert. Warto tam się rozejrzeć, bo ceny mają naprawdę korzystne.
buntowniczka90

Postautor: ziaja03 » 04 kwietnia 2018, 21:18 - śr

Jeżeli chcesz instalować odkurzacze centralne to dobrze się zastanów, jest to fajne rozwiązanie w hotelach ale w domu? Sama nie wiem, Ja natomiast mam problem z wyborem pokrycia dachowego gerardroofs wydaje mi się ładnym wykończeniem, jednak cały czas szukam czegoś jeszcze.
ziaja03

Postautor: Devil93 » 18 kwietnia 2018, 23:13 - śr

ewwooina pisze:A może warto podczas budowy domu pomyśleć o tym aby było to już inteligentny dom z takimi rozwiązaniami jak na przykład czujnik temperatury? Taki czujnik kiedy temperatura w domu wzrasta może na przykład automatycznie zasłonic okna. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie!

Wspaniały pomysł z tym czujnikiem. Wydaje mi się, że wielu z nas nie wie, jak wygodnie może żyć, korzystając z nowinek technologicznych. Powstał nawet trend budowlany, nazywany smart city, opisujący sposoby ich wykorzystania. Dużo o tym dowiedziałam się z bloga Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/ , inwestora poznańskiego, którego firma mieści się w najnowocześniejszym budynku w Polsce. Poczytajcie sobie o tym, to interesująca ciekawostka.
Devil93

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne