Prezent dla dziewczynki

Dyskusje na różne tematy

Re: Prezent dla dziewczynki

Postautor: rajdowiec » 01 kwietnia 2018, 06:13 - ndz

Ja bym totalnie uderzył w jakieś inne rejony - być może sprezentować tej dziewczynce cos, czego zwykle nie ma okazji spróbować - w wielu przypadkach - czyli spoza normatywnych krain genderowych - mianowicie zapisać ją go gokarty - szkółka kartingowa prowadzona przez niektóre tory będzie może dla niej czymś interesującym. Pewnie będzie jej trudno, bo poza znanymi współrzędnymi czasem jest, ale może okaże się, że będzie raczej Aryą niż Sansą. Nie?
rajdowiec

Postautor: katarzyna.j » 10 kwietnia 2018, 13:07 - wt

a może jakieś ciuchy będą dobrym pomysłem? Od siebie polecam sklep pl.skate-europe.com. Ja tam kupowałam już wiele razy różne ubrania i inne akcesoria i za każdym razem byłam bardzo zadowolona.
katarzyna.j

Postautor: Rusałka » 11 kwietnia 2018, 12:38 - śr

Teraz robi się ciepło i dzieci coraz więcej czasu będa spędzac na dworze to może coś, co zachęci je do aktywności fizycznej? myślałaś o hulajnodze? Typowe hulajnogi dla dziewczynki możesz kupić w sklepie SportKing https://www.sportking.pl/razor-hulajnoga-a125-rozowa/ . Zerknij na ich ofertę, mają duży wybór akcesoriów dla dzieci. Moim zdaniem hulajnoga to świetny pomysł.
Rusałka

Postautor: wawka » 19 kwietnia 2018, 17:44 - czw

Myślę, że dużo zależy również od wieku. Zauważyłam, że dzieci w wieku szkolnym ostatnio chętnie bawią się kostką rubika. Osobiście mnie to cieszy, poniewaz kostka rubika wpływa na kreatywność oraz uczy cierpliwości. Tutaj znajdziecie nietypowe i bardzo oryginalne kostki rubika https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Minx/31 . Co o nich sądzicie?
wawka

Postautor: Gnusmas » 19 kwietnia 2018, 19:47 - czw

No jak dla dziewczynki to wydaje mi się, że tylko lalki :P
Gnusmas

Postautor: katarzyna.j » 24 kwietnia 2018, 08:40 - wt

a może poszukaj jakiejś bluzy bez nadruku dla niej? Moim zdaniem ubranie bardziej może się jej przydać niż jakaś tam zabawka, którą i tak się znudzi i rzuci w kąt.
katarzyna.j

Postautor: buntowniczka90 » 25 kwietnia 2018, 07:48 - śr

Moim zdaniem warto się rozglądnąć w sklepie internetowym https://4kidspoint.pl/. Mają tam naprawdę bogaty asortyment w produktach dla dzieci i nie tylko. Mnie osobiście z propozycji zabawek podobają się przykładowo magnetibooki, czyli taka magnetyczna układanka. Znajdziecie jej tam różne modele, czy dla dziewczynki czy chłopca.
buntowniczka90

Postautor: Magelan60 » 23 maja 2018, 10:23 - śr

Jak piszesz, że lubi samochody to zabierz ją na gokatry. Każde dziecko chciałby się przejechać takim samochodem. Swoją drogą otwarli nowy tor kartingowy warszawa. Wygląda całkiem całkiem. Może sam się przejdę.
Magelan60

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne