Rwa kulszowa

Dyskusje na różne tematy

Re: Rwa kulszowa

Postautor: Rusałka » 13 maja 2019, 15:10 - pn

rwa kulszowa jest straszna, ból jest tak duży ze praktycznie nie da sie funkcjonować. Mi w naostrzejszej fazie bardzo pomagał gardan. To mega silny lek przeciwbólowy dostepny bez recepty, mozna go kupic w kazdej aptece. Dzieki niemu mogłam w miare normalnie chodzic, bardzo mi pomógł wiec szczerze polecam.
Rusałka

Postautor: ziaja03 » 13 czerwca 2019, 22:12 - czw

Większość chorób wymaga badania USG które wykonasz w tym gabinecie https://www.gabinetusg.com.pl/ Mają szereg badań z tego zakresu oraz specjalistów którzy zdiagnozują wyniki. Na pewno ciężko będzie ci znaleźć bardziej kompetentną obsługę niż u nich. Polecam ich odwiedzić jeśli masz problem z zdrowiem.
ziaja03

Postautor: arema15 » 24 czerwca 2019, 08:42 - pn

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest rehabilitacja. Moja mama zawsze chodzi do Kriosonik w Warszawie. Mama ma problem z kręgosłupem i przynajmniej raz do roku chodzi na szerek zabiegów i masaz i to bardzo pomocne.
arema15

Postautor: brodusia » 12 sierpnia 2019, 13:51 - pn

Strzałem w dziesiątkę będą tutaj zabiegi polem magnetycznym, a najlepszym urządzniem domowym do tego typu terapii będzie Biomag. Wiem, bo sama przechodziłam przez różnego rodzaju problemy z urazami i wszystkiego udało mi się pozbyć szybko ale i w przyjemny sposób
brodusia

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne