Gry osadnicze

Dyskusje na różne tematy

Re: Gry osadnicze

Postautor: Gretta » 10 sierpnia 2021, 14:28 - wt

Grałam swego czasu ale to było wiele wiele lat temu. Teraz jest masa innych gier, zdecydowanie lepszych. Jeżeli chodzi o granie w gry to najlepiej sprawdza się konsola do gier, przebija zdecydowanie komputer. Macie może taką w domu? Wolicie PS, czy Xboxa? Bo ja to kupowałam xbox one s. Na ceneo udało mi się znaleźć ją w dobrej cenie.
Gretta

Postautor: stonoga07 » 03 września 2021, 13:43 - pt

W sieci niewiele jest portali z gry online za darmo, które byłyby tak przejrzyste i kolorowe jak nasz. Gracze z całej Polski rejestrują się na naszej platformie i nie mogą oderwać się od rozgrywki. Wszystko na stronie jest ułożone tak, abyś nie miał żadnych problemów ze znalezieniem ulubionej kategorii. Możesz wszystko ocenić i dostosować profil pod osobiste wymagania.
stonoga07

Postautor: lulek » 11 października 2021, 09:53 - pn

Jeżeli lubicie grać w różnorodne gry planszowe dla dorosłych, to moim zdaniem, koniecznie powinniście sobie zajrzeć na stronę tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/gry-planszo ... c-540.html mam wrażenie, że tam można znaleźć naprawdę spory wybór w tym zakresie, a także cenowo wygląda to bardzo atrakcyjnie. Zajrzyjcie tam i dajcie znać co o nich uważacie.
lulek

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne