Czas wolny

Dyskusje na różne tematy

Re: Czas wolny

Postautor: różnorodna » 28 grudnia 2016, 11:40 - śr

A ja w wolnym czasie szukam jakiejś fajnej i ciepłej kurtki, ponieważ w styczniu wybieramy się z mężem na stok i zamierzamy aktywnie wypoczywać we ferie. Sprawdzam też ofertę sklepu 4F https://4f.com.pl/kurtki,12,0.html ponieważ wiem, że mają dobre jakościowo ubrania a w ich sklepach kupują nawet profesjonalni sportowcy.
różnorodna

Postautor: Momo » 30 grudnia 2016, 10:24 - pt

A ja lubię przeglądać różne strony w poszukiwaniu promocji i obniżek cenowych. Ostatnio zaskoczyła mnie oferta jaką przygotowało biuro nieruchomości Tychy. Nawet nie wiedziałem, że za całkiem fajne pieniądze można kupić mieszkanie w Tychach.
Momo

Postautor: toma001 » 03 stycznia 2017, 15:56 - wt

Najchetniej spędzamy czas wolny na podróżowaniu - w przyszłym roku planujemy w końcu Indonezję i Bali :) - to będzie najdalsza nasza podróż :)
toma001

Postautor: Kalina1 » 07 stycznia 2017, 14:15 - sob

A ja ostatnio mam więcej czasu i planuję sobie zorganizować piękny duży ogród z tarasem :) Potrzebuję tylko jeszcze odpowiednich narzędzi i mogę zaczynać na wiosnę. Akurat znalazłam ciekawy sklep z takimi sprzętami tutaj http://www.ryobi.ndc24.pl/ i trzeba przyznać że mają dużą ofertę, a ceny są ok. Obecnie poluję na piłę do żywopłotu oraz kosiarkę :)
Kalina1

Postautor: Kinka » 08 stycznia 2017, 17:36 - ndz

Ooo ja po prostu uwielbiam dłubać w każdej wolnej chwili w ogrodzie. Wszystkie niezbędne do tego przybory zamawiam tu- sklep ogrodniczy online Euro Ogród . W tym roku szykuje rewolucję w moim ogrodzie- będzie przechodził restart :)
Kinka

Postautor: różnorodna » 08 stycznia 2017, 20:56 - ndz

Ja w wolnej chwili robie zakupy chyba najchętniej oraz najczęściej kosmetyków samochodowych http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html wiem ze tu sa bardzo przydatne akcesoria i przydadzą mi się do mojego auta. Później jak przyjdąz zabieram sie do roboty, w zależności co to jest i czego potrzebuję w aucie w danej chwili. generalnie nawet praca przy aucie też mnie bardzo relaksuje.
różnorodna

Postautor: paula78 » 12 stycznia 2017, 14:08 - czw

Kocham spędzać czas na grze w kręgle. Jestem z reguły kanapowcem, czyli z takich "aktywności sportowych" to tylko szachy, ale grę w kręgle kocham. Byłam ostatnio w Siedlcach na kręgielni. Bardzo mi się podobało. Zajmowało się budową tej kręgielni http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ . Pojechałam konkretnie tam bo słyszałam o inwestycjach tej marki i chciałam porównać do innych. I wystrój i inne detale są na wysokim poziomie. Nie mówię, że innych firm są złe, ale jak na razie to dla mnie ta kręgielnia jest najlepsza. A Wy gdzie ostatnio byliście na kręglach? W jakich miastach, jakie wrażenia?
paula78

Postautor: spicybartek » 15 stycznia 2017, 20:54 - ndz

Kiedy tylko mam czas wolny biorę książkę i kubek gorącej herbaty. Narzeczona kupiła na stronie homeandfood.eu jakąś nową herbatę Kusmi Tea, muszę przyznać, że smakuje bardzo wybornie i jest mocno aromatyczna. Bardzo smaczna! Zatem lubię, kiedy mam wolny wieczór, by móc się rozkoszować dobrą książką i smakiem herbaty.
spicybartek

Postautor: Tomo811 » 16 stycznia 2017, 17:22 - pn

A ja uprawiam sport w wolnych chwilach.
Tomo811

Postautor: mrekral » 18 stycznia 2017, 10:04 - śr

Ja bardzo dużo czytam jak mam wolna chwilę :)
mrekral

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne