Czas wolny

Dyskusje na różne tematy

Re: Czas wolny

Postautor: Karola12 » 10 grudnia 2019, 12:30 - wt

A możesz zdradzić, ile najwięcej zarobiłaś na takich zakładach?
Karola12

Postautor: marciniak » 11 grudnia 2019, 10:49 - śr

W czasie wolnym można też pograć sobie na instrumencie. Uważam, że muzyka to bardzo ciekawe hobby. Sama zastanawiam się poważnie nad zakupem perkusji elektronicznej ze sklepu DrumCenter: https://drumcenter.pl/pl/menu/perkusje-elektroniczne/roland-431.html. Ciekawe co sąsiedzi na to :)
marciniak

Postautor: iwa88 » 16 grudnia 2019, 13:30 - pn

Ja czas wolny po pracy głównie spędzam w domu, oglądam różne filmiki śmieszne albo czytam kawały. To pomaga mi się odstresować :) Ostatnio znalazłam filmiki w sieci, na których jest czarny humor. Wiem, że nie każdy lubi tego typu rzeczy, ale mnie one akurat strasznie śmieszą :P
iwa88

Postautor: Biała15 » 18 grudnia 2019, 21:22 - śr

Jeżeli chodzi o czas wolny to polecam Ci sie zainteresować sportem, ja uprawiam fitness i nie dawno zainteresowałam się również stroną jaką jest https://www.pricelesso.pl/blog/buty-fit ... iczen.html na której doczytałam jaki błąd popełniam nosząc zwykłe nieprzystosowane obuwie do fitnessu. Nie zdawałam sobie sprawy że sprężystość podeszwy ma tak ogromny wpływ na mój trening i zdrowie.
Biała15

Postautor: wawka » 19 grudnia 2019, 20:56 - czw

Ja chodzę raz na jakiś czas do teatru (średnio 2, 3 razy do roku). Głównie na komediowe sztuki. Chociaż ostatnio byłam w https://teatrkomedia.pl/ który mieści się w Warszawie i bardzo spodobała mi się gra aktorska. Planuję wybrać się tam jeszcze raz w tym roku i kto wie? Może będę częściej chodzić na takie wydarzenia kulturalne? A jak to jest u was z teatrem?
wawka

Postautor: jajecznica » 04 stycznia 2020, 15:00 - sob

iwa88 pisze:Ja czas wolny po pracy głównie spędzam w domu, oglądam różne filmiki śmieszne albo czytam kawały. To pomaga mi się odstresować :) Ostatnio znalazłam filmiki w sieci, na których jest czarny humor. Wiem, że nie każdy lubi tego typu rzeczy, ale mnie one akurat strasznie śmieszą :P

Ja w czasie wolnym zajmuje sie moim hobby czyli gry przeglądarkowe rpg Lubię się w ten sposób odstresować po pracy. Polecam kazdemu sprobować, na tej stronie jest mnóstwo gier różnego rodzaju. Kazdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie jestem przekonana o tym
jajecznica

Postautor: kotun » 22 stycznia 2020, 09:35 - śr

W wolnym czasie dużo młodych ludzi gra w piłkę nożną i fajnie bo jest nawet szkolenie w Chce Zostać dla tych, którzy uwielbiają ten sport a prowadzi je Tomasz Frankowski. Wiem bo syn mojego brata to zapalony gracz i trener podsunął mu pomysł z tym szkoleniem. Niech się kształci chłopak przynajmniej takie jest moje zdanie. Może kiedyś zagra w jakimś znanym klubie
kotun

Postautor: Beowolf » 22 stycznia 2020, 12:53 - śr

Ja w czasie wolnym dużo pływam, uwielbiam to robić. Potem udaję się na masaż klasyczny, który pomaga mi na ból mięśni po pływaniu, a ponadto podczas masażu mogę się zrelaksować, odpocząć i odzyskać siły.
Beowolf

Postautor: wawka » 23 stycznia 2020, 17:26 - czw

Tak naprawdę to jest mnóstwo sposobów na spędzenie wolnego czasu. Wszystko zależy od tego, co kto lubi. Ja uwielbiam aktywne formy rozrywki, dlatego też Painball Kraków, jest strzałem w dziesiątkę. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji brać udziału w takim wydarzeniu, to warto to nadrobić jak najszybciej :)
wawka

Postautor: krystek » 26 stycznia 2020, 17:36 - ndz

Ktoś wcześniej wspominał o czytaniu książek. Jest to fajne zajęcie, jednakże trzeba po prostu lubić książki. Mam kolegę, dla którego książki fantastyka to chleb powszedni. Chłonie te książki w ogromnych ilościach. Ostatnio, przed jego urodzinami, zrobiłem dyskretnie zdjęcie jego regału, bym nie kupił mu książki, którą już ma. Udało się, zamówiłem książkę z https://livro.pl/ksiazki/fantastyka.html, na którą akurat polował. Nie wydałem dużo, ale jego radość była przeogromna.
krystek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne