Czas wolny

Dyskusje na różne tematy

Re: Czas wolny

Postautor: ksylwia » 28 kwietnia 2021, 14:27 - śr

Ja w wolnym czasie bardzo lubię szukać ciekawych wycieczek w biurze Itaka.
ksylwia

Postautor: lolka05 » 05 maja 2021, 20:58 - śr

A może warto zainteresować się tematem i możliwością do oglądania filmów i seriali w najlepszym możliwym dopasowaniu? Warto zatem pomyśleć o koncie premium od https://premium.ihuh.pl/pl/ gdzie trafisz na takie miejsca jak Netfliks czy HBO GO. Tak jak lubisz i w dobrej cenie - to świetne rozwiązanie dla wszystkich kinomaniaków!
lolka05

Postautor: Moska90 » 12 maja 2021, 21:58 - śr

A czemu nie spędzić tego czasu w bardziej kreatywny sposób? Moim zdaniem na pewno warto byłoby już teraz zastanowić się, co realnie mogłoby sprawdzić się u Was w kontekście Waszych pasji. Wiem, że wiele osób testuje nowych rzeczy, takich jak chociażby strzelanie z łuku. Moim zdaniem to świetna rzecz, więc warto zwrócić na to uwagę już teraz.
Moska90

Postautor: lili » 18 maja 2021, 23:32 - wt

W wolnym czasie najchętniej bawię się z moim rodzeństwem skakanką . Teraz domówiłam dla brata taka tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... a-HMS.html . Jest to skakanka aluminiowa przeznaczona do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Zapewnia poprawę formy fizycznej, spalenie tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie mięśni pośladków, ud i łydek.
lili

Postautor: ziaja03 » 20 maja 2021, 18:27 - czw

Jako myśliwy większość czasu wolnego spędzam na polowaniach jeśli tylko jest okazja. Od lat interesuję się tym tematem i chociaż to kosztowny sport to nie zamierzam odpuścić. Obecnie przymierzam się do zakupu kolejnego pistoletu i mam pytanie jaki pistolet bocznego zapłonu wybrać? Rynek ma sporo do zaoferowania a ja chcę jakości w rozsądnej cenie.
ziaja03

Postautor: Sunnkredio » 30 maja 2021, 21:55 - ndz

Szybko można się wciągnąć w zakłady bukmacherskie. Wiele osób też korzysta z tego i sobie tak dorabia. Bieżące informacje można tutaj https://betnet.pl/ znaleźć o tym, jakie wydarzenia są najlepsze do typowania. Kilka artykułów można też znaleźć i wiedzieć, jak najlepiej typować.
Sunnkredio

Postautor: Wiki823 » 08 czerwca 2021, 09:58 - wt

Ja swój wolny czas spędzam z najlepszym brokerem jakim jest XTB. Jest to doskonała sprawa, broker jest wiarygodny i bezpieczny
Wiki823

Postautor: sabyy » 19 czerwca 2021, 21:36 - sob

gdzie się wybieracie na wakacje? Znajomi namówili mnie na wyjazd na żagle, będzie na pewno okazja do pomoczenia się w zimnej wodzie, boję się infekcji uszu, dlatego planuję wziac ze sobą spray vaxol on pomoże ochronić uczy przed zatykaniem i dziala tez przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie
sabyy

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne