Strona 1 z 5

sporty ekstremalne

Post: 29 marca 2016, 22:49 - wt
autor: Kirkka
Witam,

Czy lubicie sporty ekstremalne? A jeśli tak to jakie i gdzie można się w nich spróbować? Ja słyszałam, że bardzo fajny jest flyboard, a dostępny jest w ośrodku marinadomaniowska.pl na Zalewem Domaniowskim, co wy na to?

Re: sporty ekstremalne

Post: 16 maja 2016, 13:18 - pn
autor: Momo
Ja ze sportów ekstremalnych to tylko rower w zimie. Fajna sprawa

Re: sporty ekstremalne

Post: 06 września 2016, 12:43 - wt
autor: monteo
Lubie rower, ale nie w zimę, to dla mnie za bardzo ekstremalny pomysł. W zimę mam zamiar skorzystać z tej propozycji http://www.rowerzysta.pl/akcesoria-rowerowe/wieszaki-rowerowe.html I najprawdopodobniej na okres zimy rower wyląduje w piwnicy. Chyba zamontuję wieszak na ścianie, by rower nie zabierał miejsca. Piwnice mamy nie za bardzo duże.

Re: sporty ekstremalne

Post: 07 września 2016, 21:33 - śr
autor: Kalina1
rowery górskie są ok

Re: sporty ekstremalne

Post: 09 września 2016, 13:21 - pt
autor: Lecuremore
uwielbiam skoki, odbyłem już kilkanaście skoków bungee, teraz planuję skok ze spodochronem.

Re: sporty ekstremalne

Post: 14 grudnia 2016, 22:17 - śr
autor: wertykalny
Ja jeżdżę w zimie na desce. Bardzo lubię ten sport i zawsze z niecierpliwością czekam na zimę. Trzeba się koniecznie wyposażyć w ciepłą bieliznę termoaktywną. Sam kupowałem w sklepie 4F, bo wiem że tam kupują nawet sportowcy. Zobaczcie sobie https://4f.com.pl/bielizna_termoaktywna_meska,15,0.html bo mają fajny wybór!

Re: sporty ekstremalne

Post: 19 grudnia 2016, 05:51 - pn
autor: aklle
rower w zime to prawda. Nie ma lepszego ekstremum :D

Re: sporty ekstremalne

Post: 30 stycznia 2017, 11:03 - pn
autor: Gosia
A propos rowerów - chciałabym kupić jakiś naprawdę dobry, na wycieczki za miasto. Lepiej kupić górski czy crossowy? Kross evado 5.0 wydaje mi się naprawdę solidny. Możecie coś doradzić w tym temacie? Jestem skłonna wydać więcej, byle rower był naprawdę wart swojej ceny.

Re: sporty ekstremalne

Post: 30 stycznia 2017, 13:45 - pn
autor: Rusałka
JA niestety musze sobie odpuścic na jakiś czas sporty ekstremalne bo nabawiłam się kontuzji nadgarstka, która co jakiś czas się odnawia. Kupiłam sobie ortezę w sklepie https://www.medimedi.pl/pl/c/Nadgarstek/17 - niestety na jakiś czas muszę mieć unieruchomiony staw, a to najlepsza metoda aby uniknąć pogłębiania sie kontuzji.

Re: sporty ekstremalne

Post: 04 lutego 2017, 14:52 - sob
autor: Anika
Zgadzam się z Wami, że jazda rowerem zimą może być totalnie ekstremalna. Nie mniej jednak bez wątpienia każdy z nas może znaleźć, chociażby po reklamie artykułów na http://www.aktywnienaplus.pl/ idealną formę aktywności dla siebie. Przy czym wcale nie musi ona mieć takiego charakteru jak spadochroniarstwo czy skoki na bungi. Na wspomnianej stronce nie brakuje tekstów dotyczących sportów i generalnie aktywnego trybu życia, wobec czego na pewno warto tam zajrzeć:)