sporty ekstremalne

Dyskusje na różne tematy

Re: sporty ekstremalne

Postautor: wallisa » 16 kwietnia 2018, 08:00 - pn

Też nie należę do zwolenników ekstremalnych sportów, bardziej interesują mnie rozgrywki w polo, bardzo lubię konie, sama też chciałabym grać chociaż amatorsko, bo żeby grać zawodowo jak Marek Dochnal to trzeba mieć spore nakłady finansowe i odpowiednie konie.
wallisa

Postautor: Blistka » 06 maja 2018, 23:02 - ndz

To prawda, a przy tym nie należy myśleć wyłącznie o swojej rozrywce, ale także trzeba im zapewnić opiekę,dbać o ich zdrowie, pielęgnować. W końcu konie to niesamowite stworzenia, które nam służą, zapewniają zabawę, pozwalają się wyciszyć i zrelaksować. Warto więc zadbać również o ich komfort. Znalazłam jakiś czas temu naturalne produkty dla koni firmy Vet-Animal http://www.vet-animal.pl/. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji się z nimi zapoznać, to polecam.
Blistka

Postautor: brodusia » 26 sierpnia 2018, 14:36 - ndz

dla mnie sportem ekstremalnym jak do tej pory była jazda konna. Bardzo chciałam się nauczyć i od zawsze było to moje marzenie i tak naprawdę dopiero w Ranczo Ostrowite pod Bydgoszczą udało mi się zrealizować mój cel. Mimo kilku niepowodzeń i kilku prób udało się i bardzo chce podziękować pani która miała do mnie tyle cierpliwości
brodusia

Postautor: Leno » 27 listopada 2018, 16:40 - wt

Faktycznie, jazda konna to trochę ekstremalny sport. Czasem też bywa dośc urazowy dlatego jeżdżąc konno trzeba miec odpowiednie wyposażenie. Podstawą jest toczek lub kask a także wygodne bryczesy. Warto takę mieć czapsy skórzane (jeśli nie jeździ się w oficerkach) bowiem wtedy łydka lepiej przylega do boków konia. Bardzo duży wybór markowego wyposażenia znajdziecie w ofercie sklepu Horse-Trade. Tu możecie ubrać się profesjonalnie od stów do głów co zapewni Wam bezpieczną jazdę.
Leno

Postautor: fiona45 » 11 grudnia 2018, 00:21 - wt

Ja lubię bardzo w zimie snowbord. Takie wyjazdy snowboardowe są najlepsze na zapomnieniu o całym świecie i chwila relaksu. Już sezon powoli się zaczyna, a więc będzie trzeba poszukać czegoś fajnego i wybrać się na jakieś zjazdy z znajomymi, bo takie są najlepsze.
fiona45

Postautor: SandraD » 11 grudnia 2018, 15:12 - wt

Polecam deskę wind albo kitesurfingową. Gdyby ktoś szukał takich wyjazdów za granicą to polecam to biuro: https://www.surfski.pl/
SandraD

Postautor: wawka » 18 grudnia 2018, 18:22 - wt

Ja również kocham sporty zimowe :) W tym sezonie po raz pierwszy wyjeżdzamy na narty za granicę i chcę się dobrze przygotować. Na pewno zamierzam kupić taki ochraniacz na plecy https://adventuresports.pl/produkt/Sprz ... back/68993 , który idealnie się sprawdzi na wszelki wypadek, gdybym upadła. Wy często jeździcie na narty za granicę, np do Austrii?
wawka

Postautor: ziaja03 » 21 stycznia 2019, 19:37 - pn

Jak interesują Cię sporty ekstremalne zwiazane z rowerem to z pewnoscią powinieneś przestudiować ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... owy_wybrac Ja dopóki nie przeczytałam o przeróżnych systemach zabezpieczających w kasku naszą głowę myślałam że kask to kask, jednak teraz wiem że wiele kasków posiada systemy amortyzacji MIPS które przejmują większą siłę uderzenia przez co człowiek odnosi mniejsze obrażenia. Z pewnoscia warto będzie sie tutaj zapoznać z takimi kaskami.
ziaja03

Postautor: Beowolf » 15 marca 2019, 12:04 - pt

Jeśli chodzi o wszelkie sporty zimowe to warto zadbać o dobre buty. Ja mam takie - https://www.skifanatic.pl/sklep/k/buty- ... -dalbello/ i jestem z nich zadowolony. Cały sezon wytrzymały bez problemu i jeździło mi się bardzo dobrze.
Beowolf

Postautor: Rusałka » 26 marca 2019, 18:36 - wt

Wydaje mi się, że jednym z najbardziej ekstremalnych sportów jest wspinaczka górska. Zawsze podziwiałam osoby, które realizują swoje marzenia i próbują swoich sił we wspinaczce. Do takiego sportu niezbędne są umiejętności ale też odpowiedni sprzęt. Aby zminimalizować ryzyko utraty zdrowia a nawet życia należy stosować liny wspinaczkowe, które stanowią asekuracje podczas pokonywania trudnych odcinków. Liny a także inny profesjonalny sprzęt wspinaczkowy znajdziecie w ofercie internetowego sklepu górskiego e-pamir.
Rusałka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne