wesele

Dyskusje na różne tematy

Re: wesele

Postautor: jeremy » 28 grudnia 2017, 11:20 - czw

My z kolei organizowalismy nasze wesele w bardzo ładnej Chacie z Zalipia w sarnowie. Tak nam sie spodobała ta sala, że czekaliśmy dlugo na termin, a jest dosyć oblegana. Wcale się nie dziwię, bo mają miłą obsługę i smaczne jedzenie.
jeremy

Postautor: szaraczek103 » 21 stycznia 2018, 14:30 - ndz

Fajnie jest tez zorganizować wesele w plenerze. Moi znajomi mieli takie przyjęcie i z tego co pamiętam korzystali z usług firmy cateringowej catering arts. Wesele było naprawdę świetnie przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Teraz sam zastanawiam się nad taką formą przyjęcia.
szaraczek103

Postautor: bierendaa » 05 lutego 2018, 18:05 - pn

O tak. Wesele w plenerze to jest moje marzenie jednak wiem, że raczej nic z tego. Boje się o pogodę. Nie ma w sumie miesiąca, w którym możecie być pewni, ze nie będzie padać deszcz. Wole się nie stresować i od razu nastawiam się na wesele na sali. Szczególnie do pleneru musicie ogarnąć świetnego fotografa żeby mieć piekne zdjęcia z tego wydarzenia. Ja już rozglądałam się za fotografami i na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/%C5%81%C3 ... esele.html jest spora ilość ofert fotografów z różnych miast od razu z cenami, portfolio i wolnymi terminami
bierendaa

Postautor: weronika1990 » 05 lutego 2018, 21:07 - pn

nie zapominajcie też, że wesele jest przede wszystkim dla was i to przede wszystkim wam ma się podobać i wy macie być zadowoleni
weronika1990

Postautor: Blistka » 05 marca 2018, 01:12 - pn

Niekoniecznie trzeba się stresować. Plener można też tak zagospodarować, by nawet w razie niepogody wszystko było lekko schowane pod jakiś daszek, czy gustowny weselny namiot. Za to w plenerze można liczyć na piękne zdjęcia i ujęcia kamery. W sumie do tego celu można nawet wynająć firmę, która specjalizuje się w filmowaniu z powietrza https://www.lataniedronem.pl/. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu ujęcia, co o nich myślicie? Kilka filmów oglądnęłam, które były kręcone w ten sposób i trzeba przyznać, że świetnie to wyszło.
Blistka

Postautor: marciniak » 05 marca 2018, 12:16 - pn

Jeśli chodzi o organizację wesela to koniecznie zastanówcie się nad wyborem zaproszeń. To bardzo istotny element, gdyż zapada w pamięć gościom. Polecam zajrzeć na stronę http://www.zapi.pl/, gdzie oprócz ogromnego wyboru zaproszeń ślubnych znajdziecie też duży wybór innych akcesoriów i dekoracji związanych ze ślubem.
marciniak

Postautor: domi78 » 07 marca 2018, 19:49 - śr

Heh ja to już nie pamiętam kiedy to było :D al jestem szczęśliwą żoną i mamą :)
domi78

Postautor: domi78 » 14 marca 2018, 15:30 - śr

My jesteśmy na etapie szukania kamerzysty i fotografa na ślub. Trochę ciężko się zdecydować, bo jest bardzo dużo ofert i wszędzie są ładne zdjęcia. My jesteśmy z Poznania więc może ktoś zna dobrego fotografa ? Bo póki co to znaleźliśmy ofertę na stronie http://super-foto.eu/ . Zdjęcia są bardzo ładne, naturalne. A nam zależy by zdjęcia były świetne, uwieczniły każdą piękną chwilę. Chcemy potem cieszyć się wspomnieniami z tego dnia.
domi78

Postautor: Rusałka » 16 marca 2018, 21:11 - pt

weronika1990 pisze:nie zapominajcie też, że wesele jest przede wszystkim dla was i to przede wszystkim wam ma się podobać i wy macie być zadowoleni

To prawda. Często jest tak, że to rodzice chcą na siłę forsować swoje pomysł i potem ślub i wesele wcale nie wyglada tak, jak chcieli by młodzi. Takie sytuacje sa beznadziejne, bo ro w końcu najważniejszy dzień. I tak wszystkich się nie zadowoli. Ja wraz z już teraz mężem samodzielnie organizowałam wesele. Sami sobie płaciliśmy więc nikt nam się nie wtrącał w organizację. Pomysłów weselnych szukałam głównie w sieci. Dużo ciekawostek wyczytałam w Magazynie Wesele, dzięki czemu łatwiej mi było doprecyzować to czego chce.
Rusałka

Postautor: sandersania » 21 marca 2018, 14:28 - śr

ja tam lubię bardziej nie typowe imprezy weselne. W tamtym roku u kuzynki na weselu młoda para zorganizowała wyjazd na paintball do Rzeszowa. Takie wesela to ja rozumiem :)
sandersania

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne