Strona 1 z 16

prezent dla szefowej

Post: 07 marca 2016, 23:16 - pn
autor: wertykalny
Szefowa u nas w zespole bierze ślub no i wszystkim nam wypada złożyć się na prezent, ale nie bardzo wiemy co byłoby odpowiednie no bo to jednak nasza przełożona, jakies pomysły?

Re: prezent dla szefowej

Post: 11 marca 2016, 11:00 - pt
autor: spicybartek
musicie postawić na coś eleganckiego i dość uniwersalnego żeby zawsze pasowało jej do domu niezależnie od wystroju, może np jakiś porządny komplet kieliszków albo zestaw obiadowy taki bardzo elegancki? to się każdemu przydaje i na ślub wydaje się odpowiednie, ten jest np. fajny http://www.dobregarnki.pl/p/s/613169/ku ... -elementow no ale to też zależy w ile osób się składacie, jak coś to widziałem tam też tańsze a równie ładne

Re: prezent dla szefowej

Post: 11 marca 2016, 22:44 - pt
autor: niemys
Może jakiś słodki upominek, na przykład czekoladki

Re: prezent dla szefowej

Post: 12 marca 2016, 00:43 - sob
autor: w8ing
Kup jej czajknik :)

Re: prezent dla szefowej

Post: 15 marca 2016, 23:48 - wt
autor: Kirkka
Może standardowy kosz ze słodkościami, kawą i alkoholem? Możecie też zatroszczyć się o jej zdrowie i dokupić do tego magnez i wit b6 , prezent też może być bardziej spersonalizowany np. zdjęcie grupowe zespołu z jakims zabawnym akcentem, albo coś do biura ładne pióro, jakiś obraz na ścianę? Wszystko zależy od szefowej wy ją najlepiej znacie więc na pewno coś fajnego wymyślicie :)

Re: prezent dla szefowej

Post: 23 marca 2016, 18:14 - śr
autor: Sybilla
Nasza szefowa ostatnio narzeka na ból wątroby. Nie wiem czy była u lekarza. Ale zastanawiam się czy nie kupić jej essential forte Czytałam że to dobry środek wspomagający wątrobę i może wreszcie szefowa zacznie o siebie dbać, bo jedzenie śniadania o trzynastej nie jest zdrowe.

Re: prezent dla szefowej

Post: 19 kwietnia 2016, 18:33 - wt
autor: marys
Może jakaś torebka taki klasyczny model?
http://luxlife.pl/tommy-hilfiger-i-jego-torebka-w-slusznej-sprawie/
Jeżeli więcej osób się składa to wtedy ma coś takiego sens, a myślę, że szefowa na pewno się z takiego prezentu ucieszy:)
Każda kobieta kocha torebki więc klasyczny model do pracy z pewnością się sprawdzi.

Re: prezent dla szefowej

Post: 20 kwietnia 2016, 12:49 - śr
autor: maślanka
moim zdaniem dobrym pomysłem jest też coś fajnego dla domu, to zawsze się przydaje a jak się kupi dobrej jakości to się każdy ucieszy bo wiadomo że samemu to się raczej oszczędza, zobacz sobie co mają w http://www.dobregarnki.pl/ ja sobie bardzo cenię rzeczy od nich i na 100% znajdziecie tam coś odpowiedniego na prezent dla szefowej

Re: prezent dla szefowej

Post: 21 kwietnia 2016, 15:31 - czw
autor: marciniak
Ja ostatnio kupiłam mojemu szefowi buty do biegania :) Wiem, dość specyficzny pomysł ale szef uwielbia biegać a ja znalazłam bardzo fajny i niedrogi model adidasów na http://www.buty360.pl. Prezent się spodobał :)

Re: prezent dla szefowej

Post: 16 maja 2016, 13:18 - pn
autor: Momo
Dla szefowej idealnym prezentem będzie wręczenie jej L4 :)