wasze wakaczjne plany

Dyskusje na różne tematy

Re: wasze wakaczjne plany

Postautor: Tora90 » 23 stycznia 2019, 17:53 - śr

Jeśli wybieracie się w góry w Beskidy to tutaj https://beskidzkieapartamenty.pl/ można zabukować miejsce noclegowe
Super wyszukiwarka i fajne miejsca
Tora90

Postautor: 9kalinka » 23 stycznia 2019, 22:54 - śr

ja zawsze zwiedzam kraj
9kalinka

Postautor: podroznikowy » 24 stycznia 2019, 16:16 - czw

Ja już nie mogę się doczekać tegorocznych wakacji! Miesiąc temu wykupiłem wspaniałą wycieczkę all inclusive na Bali - to od zawsze były moje wymarzone wakacje. Co prawda, jadę tam dopiero w czerwcu, ale już powoli zaczynam się przygotowywać. Przewodniki, albumy, aparat już kupione. Moja ulubiona walizka American Tourister czeka, aż ją zapakuję. Tak bardzo nie mogę się doczekać! Czy ktoś z Was był na Bali? Co polecacie zwiedzić?
podroznikowy

Postautor: wawka » 26 stycznia 2019, 16:18 - sob

Co do walizki, to prawda - warto w nią zainwestować. Ale pamiętajcie też o zakupie nieco mniejszej torby, która będzie wam towarzyszyć w samolocie. Możecie do niej włożyć wszystkie niezbędne rzeczy, bądź rzeczy które nie zmieściły się do walizki. Ofert jest wiele, ale ja ze swojej strony mogę polecić tę https://www.pariso.pl/pol_m_Torby_Torby ... 5-203.html - duży wybór, fajne klasyczne wzory i przystępne ceny.
wawka

Postautor: Bartlomiej28 » 31 stycznia 2019, 11:12 - czw

Ja na pewno uciekam nad morze. Może znów zatrzymam się w https://hotelhanza.pl/? Zobaczymy, ale mam stamtąd naprawdę super wspomnienia.
Bartlomiej28

Postautor: klopsik » 05 lutego 2019, 19:14 - wt

Ja w tym roku raczej w Polsce.
klopsik

Postautor: mary-kate009 » 19 lutego 2019, 10:31 - wt

Ja wybieram się z dwójką moich dzieciaków na obóz karate kyokushin nad morzem bałtyckim :) Mam nadzieję że spędzimy aktywny, fajny czas. Jedziemy z ludźmi z kilku klubów karate, jadą i starzy i młodzi więc pewnie będzie zabawnie :D Już kupiłam nowekimono do karate i rękawice dla dzieciaków. Dobre wyposażenie na pewno się przyda, a i zapasowe kimono też :) W końcu nie spędzę całego tygodnia w jednym kimonie ;)
mary-kate009

Postautor: rafon » 19 lutego 2019, 14:33 - wt

Ja planuje wypad kamperem do Włoch. Własnie jestem na etapie szukania campingu i mam nie mały problem :D wpisując w wyszukiwarkę: camping włochy nad morzem dostaje tyle wyników, że ciężko cokolwiek wybrać :( Może ktoś z Was był we Włoszech na campingu, który znajdował się blisko morza i mógłby mi go polecić?

Pozdrawiam
rafon

Postautor: Kalina1 » 24 lutego 2019, 11:59 - ndz

Ja zastanawiam sie nad wyjazdem do jakichs cieplych krajow z takiej oferty last lub first minute od Euro Pol Tour Oni maja bardzo dobrze organizowane wycieczki autokarowe. Są zapewnione noclegi, wyzywienie no i ciekawy plan dnia. Mozna sporo zobaczyc, poznac historię i kulturę danego miejsca. Uwielbiam takie wycieczki poznawcze :) Wole zabookowac sobie taki wyjazd poza sezonem bo wtedy czasem mozna natrafic na spore okazje cenowe
Kalina1

Postautor: Kasia Salme » 24 lutego 2019, 22:05 - ndz

Ja kocham podróże i zwiedzanie miast naszych Polskich zakątków. To moje hobby. Wiem brzmi może to dziwnie ale dla mnie to jest to :-) na wakacyjne plany. Wybieram się w najbliższym czasie do Bielska-Białej. Przeczytała na ten temat na https://www.bielsko24.eu/atrakcje-miasta-bielsko-biala/ i jestem pod wrażeniem. Byliście tam kiedyś? Co jeszcze tam polecacie?
Kasia Salme

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne