Praca za granica?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca za granica?

Postautor: jajecznica » 16 maja 2020, 12:51 - sob

ja myslałam o wyjeżdzie do rosji, na razie chce w celach turystycznych, i chce sie także rozglądnąć za pracą przy okazji. Teraz voucher do rosji mozna zalatwić online, bez wychodzenia z domu, także mysle ze szybko uporam się z wyjazdem
jajecznica

Postautor: ogarek » 02 sierpnia 2020, 00:36 - ndz

Na pewno jest praca w Niemczech - zobacz ile jest ofert na portalu FACHPRACA. Różnych propozycji jest wiele. Jeśli chcecie pracować i dużo zarabiać, to warto na spokojni się tam rozejrzeć. Być może coś wam wpadnie w oko. Pracodawcy obecnie prowadzą rekrutacje na różne stanowiska.
ogarek

Postautor: SteffAnja » 23 grudnia 2020, 15:27 - śr

Można tak w sumie liczyć na dużo więcej możliwości tak myślę, wiele osób sobie chwali pracę za granicą, szczególnie zarobki. Sama się o tym przekonałam. Myślałam, że pojadę na pół roku i wrócę, teraz już jestem drugi rok w Norwegii i nawet nie myślę o tym żeby wrócić do Polski (oprócz świąt i ważniejszych okoliczności). Tu na stronie https://www.pomoc-w-norwegii.com/zaswiadczenie-a1/ znalazłam pomoc dla takich osób jak ja. Znajdziecie tu specjalistów od zasiłków, emerytur, rozliczeń podatkowych oraz pomocy prawnej.
SteffAnja

Postautor: Groszek93 » 26 grudnia 2020, 11:13 - sob

Praca za granicą może być naprawdę bardzo atrakcyjna, lepsze zarobki i możliwości zdobycia nowego doświadczenia :) Moja koleżanka niedawno znalazła pracę za granicą dla par we Francji, to świetna opcja, jeśli nie chcemy wyjeżdżać sami tylko z kimś, dzięki temu będzie mogli liczyć zawsze na wsparcie drugiej osoby. Mogę polecić agencje, która zajmuje się znalezieniem bezpiecznej i legalnego pracy, https://polandworkforce.com/francja-praca-dla-par/ znajdziecie tam wiele ogłoszeń o pracę dla par :)
Groszek93

Postautor: whiterose » 12 lutego 2021, 10:37 - pt

Wszystko tak naprawdę zależy od zawodu, bo tutaj też można też nieźle zarobić. Chociażby wiecie ile zarabiają testerzy oprogramowania ? No, właśnie całkiem nieźle i szybko mogą liczyć na podwyżki. Tym bardziej teraz kiedy jeszcze więcej korzysta się z e-usług.
whiterose

Postautor: berta1 » 04 maja 2021, 11:55 - wt

Bardzo dobrym pomysłem będzie także wyjazd do Niemiec. Warto o tym pomyśleć poważnie. Oczywiście w takiej sytuacji przyda się Wam znajomość niemieckiego dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie nauka niemieckiego lublin: https://columbus.lublin.pl/egzamin-niemiecki/ .
berta1

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne