Święta święta i... sylwester?

Dyskusje na różne tematy

Re: Święta święta i... sylwester?

Postautor: SteffAnja » 15 listopada 2017, 22:43 - śr

A jak wasze plany na sylwestra? Macie już coś. Bo ja i moja ekipa niestety nic i chyba postawimy na własną impreze. Kiedyś robiliśmy najlepsze domówki więc może i sylwestra ogarniemy na poziomie ;D Koleżanka strasznie mnie namawia już podesłała hurtownie z akcesoriami na sylwestra https://pm-m.pl/324-sylwesterkarnawal Chyba trzeba będzie się za to wziąć :D
SteffAnja

Postautor: ksam » 15 listopada 2017, 23:39 - śr

na sylwestra w góry
ksam

Postautor: maślanka » 16 listopada 2017, 10:15 - czw

Ja myślę, że spędzę sylwestra za granicą. chcałabym pojechać sobie na kilka dni na przykład do francji i tam pod wieżą eiffla przywitać nowy rok. Być może wybiorę się do paryza na krótki wyjazd razem z biurem podróży damar, bo wiem że organizuja też takie krótkie wycieczki.
maślanka

Postautor: kitkaja » 30 października 2018, 16:43 - wt

Zarówno świeta jak i sylwester moja rodzina chce organizować w hotelu, podoba mi sie ten pomysł ze względu na standard hotelu jakim jest Las Woda. Przepiękne miejsce o wysokim standardzie będzie idealnym miejscem do przeżycia świat z rodziną oraz sylwestra. Jestem bardzo podekscytowana ta uroczystością i coś czuje że ten rok będzie wystrzałowo zakończony.
kitkaja

Postautor: onaion » 04 listopada 2018, 20:02 - ndz

A skoro już o świętach mowa, to jakie kupujecie choinki na boże narodzenie - żywe czy sztuczne? Ja zazwyczaj kupuję choinki sztuczne z pe, bo takie są moim zdaniem praktyczniejsze :) W zeszłym roku zamówiłam sobie taką choinkę na https://happenings.pl/choinki-na-boze-narodzenie, są tam naprawdę piękne, więc polecam zajrzeć jeszcze przed świętami :)
onaion

Postautor: iwa88 » 14 listopada 2018, 17:06 - śr

Ja już od kilku lat zamierzam spędzić święta poza domem i mam nadzieję, że w tym roku już mi się uda. W tym tygodniu zamierzam właśnie poszukać noclegu, myślę że najlepiej sprawdzi się nocleg w górach. Koleżanka z pracy poleciła mi portal https://www.sunandsnow.pl/ , gdzie w łatwy sposób można znaleźć fajne apartamenty. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze gdzieś wolny apartament na święta.
iwa88

Postautor: Leno » 16 listopada 2018, 13:41 - pt

No ja w tym roku też mam taki ambitny plan na sylwestra poza domem. My mamy taki "kłopot" , że musimy zabrac dzieciaki wiec szukam miejsca, gdzie można spędzić sylwestra rodzinnie. Fajny pakiet oferuje Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... ujecie-19/ - tu jest sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych więc wygląda na to, że może być dobra zabawa. Oni też mają pakiet świąteczny - zastanawiam się czy nie pojechać tam też na święta. Taki dłuższy, wspólny odpoczynek dobrze by zrobił.
Leno

Postautor: buntowniczka90 » 21 listopada 2018, 11:04 - śr

Ja na razie skupiłam się na świętach Bożonarodzeniowych. Zastanawiam się cały czas jakie kupić moim bliskim w tym roku prezenty. Póki co to przyjaciółka mnie nakierowała na listymikolaja.pl, gdzie można zamówić świetnie spersonalizowany filmik lub list od św. Mikołaja. No i ten pomysł mi się mega spodobał. Na pewno z niego skorzystam.
buntowniczka90

Postautor: filipinka888 » 22 listopada 2018, 19:12 - czw

My się zastanawiamy nad sylwestrem w Warszawie w restauracja Mokotów . Miejsce fajne i klimatyczne , sylwester chyba tam po raz pierwszy, ale myślę, że będzie fajna zabawa. Taki sylwester w gronie znajomych sprawdza się najlepiej. My myślimy o takim właśnie ze znajomymi.
filipinka888

Postautor: Anitka33 » 26 listopada 2018, 18:42 - pn

Zawsze w listopadzie pojawia się odwieczny problem co robić w sylwestra :D Mnie znajomi starają się namówić na Sylwester w Gaciach. Terma Bania ponoć organizuje taką ciekawą imprezę i w sumie jestem dość mocno zaintrygowana. Co wy na to? Odważylibyście sie na sylwestra w basenach? :D
Anitka33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne