Strona 1 z 3

Sprzęt do rehabilitacji

Post: 19 listopada 2015, 13:02 - czw
autor: Kirkka
Jeśli kiedyś będziecie potrzebować specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji w dobrej cenie to polecam odwiedzić sklep juventas.pl/sprzet-rehabilitacyjny/osprzet-do-kabiny-ugul-do-ugula/ , znajdziecie tam bardzo różnorodny asortyment dla profesjonalnych gabinetów i nie tylko :)

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 13 lutego 2017, 09:15 - pn
autor: Vinop
Ja polecam zajrzeć na stronę https://www.omega-fitness.pl/rowerki-tr ... t-290.html Rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu stworzony do treningu w domu. To urządzenie, dzięki któremu Twoja sylwetka pozbędzie się kilogramów, a kondycja i krążenie ulegną poprawie. Rowerki często są używane podczas rehabilitacji i dla pacjentów dochodzących do zdrowia.

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 16 lutego 2017, 13:39 - czw
autor: szaraczek103
Sprzęt do rehabilitacji jest bardzo drogi, lepiej zapisać sie do ośrodka na zabiegi lub jeździć na turnusy. Moja żona jeździ z naszym synem wlaśnie na takie dłuższe turnusy rehabilitacyjne do ośrodka stobno. Rehabilitacja jest tam na naprawdę wysokim poziomie. Zabiegi sa dobierane indywidualnie, przez co jest bardziej profesjonalnie.

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 17 lutego 2017, 10:19 - pt
autor: Magelan60
A czy według was do rehabilitacji kolana będzie lepszy rower stacjonarny czy orbitrek o jakim mówią tutaj vimuzblog.wordpress.com? Miałem operację i mam zalecony niby rowerek ale nic mi nie daje :/ Może orbi byłby lepszy?

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 18 lutego 2017, 21:18 - sob
autor: różnorodna
A co sadzicie o takich wyjazdach do hoteli oferujacych spa i fizjoterapie? Znajomi jezdza do hotelu Kopieniec (www.kopieniec.pl) i bardzo chwala ich SPA. Ja jednak ze wzgledu na zdrowie wolalabym wybrac opcje fizjoterapii :) Wyczytalam gdzies, ze maja tam swietnych fachowcow i bardzo nowowczesne zaplecze. Korzystaliscie kiedys ztego typu wyjazdow?

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 20 marca 2017, 10:35 - pn
autor: spicybartek
Mój syn na rehabilitację jeździ do ośrodka stobno. Ma tam profesjonalną opiekę i zawsze zapewniamy mu dłuższy, dwutygodniowy turnus. Zauważamy, że czuje się po nim znacznie lepiej, zresztą ma tam indywidualnie dobierane zabiegi, co musi skutkować poprawą.

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 21 kwietnia 2017, 07:58 - pt
autor: Magelan60
Obrazek

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 26 kwietnia 2017, 09:08 - śr
autor: wallisa
Najlepszy sprzęt do rehabilitacji mają w Natural Medical, miałam tam robione zabiegi magnetoterapii urządzeniem viofor. Dopiero one tak naprawdę zaczeły przynosić ulgę, a dowiedziałam się o nich czekając na swoją kolej pod gabinetem masażu leczniczego. :)

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 21 maja 2017, 20:44 - ndz
autor: pikolo
Jak będziemy potrzebowali rehabilitacji, to nie będziemy kupować specjalnie sprzętu do tego, tylko wybierzemy się do specjalistów. Sam jakiś czas temu miałem uraz kolana i chodziłem do p. Elżbiety Gawłowskiej http://www.gawlowska.com.pl/fizjoterapeuci/. Świetne Centrum Rehabilitacyjne w samym prawie rynku.

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Post: 19 czerwca 2017, 13:38 - pn
autor: Kinka
Jeśli potrzebuję rehabilitacji to stawiam w tej sprawie na fachowców z medikar home care. Sama nigdy bym na własna rękę nie próbowała się leczyć tym bardziej po urazach czy też złamaniach. Ostatnio po złamaniu ręki miałam długa rehabilitacje i kupowałam specjalny sprzęt do jej ćwiczenia samej w domu ale to rehabilitant mi powiedział co mogę kupić i jak ćwiczyć.