Aparat ortodontyczny

Dyskusje na różne tematy

Aparat ortodontyczny

Postautor: Jagoda » 15 listopada 2015, 15:49 - ndz

Gdzie w Olsztynie lub w okolicach Olsztyna mogłabym założyć stały aparat ortodontyczny?
Jagoda

Re: Aparat ortodontyczny

Postautor: Miki » 22 listopada 2015, 16:25 - ndz

Poszukaj w sieci opini o dobrych ortodontach na pewno coś znajdziesz
Miki

Postautor: marciniak » 17 maja 2016, 15:28 - wt

W Warszawie jest świetna klinika stomatologiczna Impladent. Myślę, że najlepiej przejechać się do stolicy i oddać się w ręce profesjonalistów. Będziesz miała pewność, że wszystko jest dobrze zrobione. Wydaje mi się, że ortodonta warszawa będzie najlepszym rozwiązaniem.
marciniak

Postautor: moniczka80 » 26 czerwca 2016, 19:01 - ndz

Ja również mogę polecić świetną warszawską klinikę - Rock Your Smile. Przyjmuje tam światowej klasy specjalista, Prof. Paolo Manzo. Oferują najbardziej nowoczesne metody leczenia, m. in. można u nich założyć niewidoczny aparat lingwalny. Moja przyjaciółka wyleczyła u nich wadę zgryzu, ma naprawdę piękny uśmiech :)
moniczka80

Postautor: szafirek » 28 września 2016, 23:31 - śr

A mnie ktoś mówił, że dobry ortodonta przyjmuje w gabinecie: http://www.dental4you.pl/
Co prawda nie wiem, jakie są tam ceny założenia aparatu ale to wystarczy zadzwonić i umówić się na konsultację. Lepiej decydować się na taką wizytę u poleconego specjalisty.
szafirek

Postautor: PannaMaja » 25 kwietnia 2017, 22:45 - wt

Osobom, które noszą aparat trudniej dbać o higieny jamy ustnej. W końcu nie chcemy mieć prostych i chorych zębów. Oprócz odpowiedniej pasty, warto stosować płyn do higieny jamy ustnej http://glimbax.pl/ dzięki któremu pozbędziemy się bakterii. Szczoteczka nie zawsze jest w stanie wszędzie dotrzeć.
PannaMaja

Postautor: pikolo » 01 maja 2017, 09:36 - pn

Aparat ortodontyczny zakładałem w klinice MedCom we Wrocławiu https://medcom.wroclaw.pl/. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi oraz ceny. Polecam!
pikolo

Postautor: ziaja03 » 22 maja 2018, 20:54 - wt

W Opolu moja mama znalazła szybko ortodontę na tej stronie https://ranking.abczdrowie.pl/s/ortodonta/Opole moja młodsza siostra ma problemy z zgryzem i chyba bez aparatu się nie obejdzie. Bardzo fajna strona szybko mamie poszło a trzeba zaznaczyć że moja mama rzadko kiedy sięga po komputer.
ziaja03

Postautor: Leno » 13 sierpnia 2018, 13:00 - pn

Aparat na zęby to nic strasznego. Może na początku trochę ciężko się przyzwyczaić ale uwierzcie mi, że warto się trochę pomęczyć aby mieć proste zęby. Ja zakładałam aparat już jako osoba dorosła. Nie było mi łatwo bo miałam problem z mówieniem i ogólnie źle się czułam z nim ale w końcu się przyzwyczaiłam. Teraz bardzo się cieszę, że przetrwałam te miesiące z aparatem bo w końcu mam proste zęby. Aparat zakładałam w gabinecie doktor Świątkowskiej. Spójrzcie na pełną ofertę jeśli jesteście zainteresowani korygowaniem skrzywionych zębów.
Leno

Postautor: krzysiek89 » 16 sierpnia 2018, 09:53 - czw

Moja siostra zastanawia się właśnie nad aparatem na zęby. Ma krzywy zgryz i naprawdę wielkie wątpliwości co do aparatu. Jest dorosła i sądzi że za stara na coś takiego, że aparat już jej nie pomoże. Jak to wygląda w rzeczywistości? Może coś poradzicie jak ją przekonać do tego pomysłu?
krzysiek89

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne