Jak dbacie o cerę?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak dbacie o cerę?

Postautor: agata_999 » 27 sierpnia 2019, 09:42 - wt

Staram się codziennie stosować krem nawilżający, robić maseczki oraz uprawiać face building. I, oczywiście, zdrowe odżywianie.
agata_999

Postautor: janinka8 » 25 września 2019, 19:56 - śr

regularne chodzenie na zabiegi, na przykład na cerę bardzo fajnie działa mezoterapia, ja sama chodzę regularnie na tego typu zabieg do kliniki dermed w Katowicach i faktycznie bardzo ciekawe i dobre efekty
janinka8

Postautor: marciniak » 24 października 2019, 10:34 - czw

Ja zawsze narzekałam na swój podbródek dlatego ostatnio zdecydowałam się na zabieg lipolizy iniekcyjnej w Neonii w Krakowie. Zabieg został wykonany z użyciem preparatu Belkyra. Efekt jest super. Jeśli ktoś ma podobny problem to zachęcam do lektury: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/lipoliza-iniekcyjna/.
marciniak

Postautor: Kalina1 » 11 grudnia 2019, 19:41 - śr

Taka medycyna estetyczna to super sprawa, trzbea jednak wiedziec jak z niej korzystac. Ja juz kilka razy bylam na takim zabiegu liftingujacym z produktami Restylane https://www.restylane.com/pl/ - z torych jestem bardzo zadowolona - efekty sa zadowalajace i co wiecej - ich produkty sa zarejestrowane w FDA.
Kalina1

Postautor: whiterose » 19 grudnia 2019, 18:22 - czw

Można w różnoraki sposób dbać o swoją cerę. Chociażby jak nie stosować kremy, to możecie zapisać się na jakiś profesjonalny zabieg z medycyny estetycznej. Przykładowo tutaj https://lukaszmichalak.pl macie ciekawe propozycje. Zabiegi odmładzające, modelujące usta,rewitalizacji skóry, usuwania zmian skórnych etc.
whiterose

Postautor: Vinop » 19 lutego 2020, 11:21 - śr

Ja staram się używać kosmetyków , na które moja cera po prostu dobrze reaguje, szukam aż znajdę produkt , który jest dla mnie najlepszy i potem jużzostaje przy nim. Tak jest w przypadku podkładu https://www.ezebra.pl/pl/products/makij ... -3821.html , bardzo mi on odpowiada, ale to oczywiście kwestia indywidualna i zależy wiele od karnacji. Ja bardzo często zamawiam z portalu ezebra, kiedyśznajoma mi powiedziała, żebym sobie porównała ceny w tym sklepie ze sklepami stacjonarnymi to jak sobie policzyłam ile tracę miesięcznie na zakupy w takim sklepie stacjonarnym to masakra normalnie
Vinop

Postautor: Sunnkredio » 28 lutego 2020, 11:25 - pt

Na pewno codzienna pielęgnacja jest niezbędna :) Czasem dzieje się jednak tak, że pomimo codziennej pielęgnacji skóra jest zniszczona i sucha. Wtedy super sprawą jest zabieg z Restylane Skinboosters, który długoterminowo poprawi jakość skóry, jej elastyczność oraz dogłębnie ją nawilży.
Sunnkredio

Postautor: popajka » 13 marca 2020, 14:26 - pt

Dobry krem do twarzy to podstawa przy takich rzeczach
popajka

Postautor: Beowolf » 20 marca 2020, 08:53 - pt

Dobrym sposobem dbania o cerę na twarzy jest maseczka z glinki. Jest stworzona z naturalnych składników, które dogłębnie oczyszczają , detoksykują i odżywiają skórę.
Beowolf

Postautor: brodusia » 25 marca 2020, 14:12 - śr

Przede wszystkim bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Ja codziennie wieczorem już po całym dniu i oczyszczeniu twarzy nakładam krem ochronny przeciwzmarszczkowy od dermofuture z power bees i to już w zupełności wystarczy. Mimo wieku już moja skóra jest jednolita i napięta.
brodusia

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne