ulubione restauracje

Dyskusje na różne tematy

Re: ulubione restauracje

Postautor: jeremy » 28 grudnia 2017, 11:23 - czw

Ja bardzo polubiłem jedzenie i restaurację chata z zalipia w katowicach. Często wpadam tam teraz z rodzinką na obiad, bo można tam naprawdę dobrze zjeść.
jeremy

Postautor: aniaola37 » 09 lutego 2018, 15:47 - pt

U mnie w mieście restauracje prowadzi bardzo fajne małżeństwo. Kiedyś ich zapytałem jak tak szybko są w stanie zaopatrywać się, bo widzę że ich menu jest bardzo plastyczne. Powiedzieli dużą część wyposażenia biorą z http://savpol.pl i jest to naprawdę profesjonalna firma. Zawsze wywiązuje się z zobowiązań.
aniaola37

Postautor: Leno » 23 lutego 2018, 19:10 - pt

Ja uwielbiam kuchnię orientalną. W domu nie ma szans na odtworzenie dań takiej kuchni - choćbym nie wiem jak się starała to nie zrobię takich pysznych potraw dlatego najczęściej wybieram się na miasto na pyszne dania kuchni chińskiej. Mam ulubioną restaurację z pierogami http://totupierogi.pl/pierozki-wonton-dim-sum/
- to najlepsze miejsce w stolicy serwujące wyśmienite dim sumy!
Leno

Postautor: EmmiliaF » 20 marca 2018, 15:09 - wt

Wychodzę generalnie z założenia, ze najlepiej sobie pojem jak zrobię sobie sama obiad czy też kolacje :) ale wiadomo jak to jest z czasem, nie zawsze stać mnie na przygotowywanie posiłków i jadamy wtedy na mieście. Głównie wybieramy jakieś pizzerie, bo pizze u mnie każdy w domu zje. Jednak mogę polecic coś innego, bardzo fajny bar w Warszawie http://therootsbar.com/#section-kitchen Serwują tam genialne koktajle. Wieczorkiem możecie jak najbardziej tam wyskoczyć i napić się czegoś oryginalnego ;)
EmmiliaF

Postautor: wertykalny » 23 marca 2018, 10:08 - pt

jeśli chodzi o dobrą restaurację to ja bardzo lubię instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Mają tam bardzo dobre i smaczne potrawy, warto się tam wybrać.
wertykalny

Postautor: windofchange » 07 maja 2018, 22:41 - pn

Ostatnio stałem się fanem pizzerii Gruby Benek - naprawdę smaczne placki podają, nie tylko na miejscu, ale też w dostawie. Często zamawiamy przez pizza portal do domu albo do pracy i zawsze przychodzi pyszna pizza.
windofchange

Postautor: Beowolf » 10 maja 2018, 09:43 - czw

W swoim życiu byłem już w wielu restauracjach, ale szczególnie miło zapamiętałem restaurację Szkutnia w Warszawie. Jestem miłośnikiem kuchni włoskiej, więc dania tam szczególnie mi smakowały. Nawet jeśli ktoś na co dzień nie jada makaronów czy też pizzy to i tak polecam się tam wybrać, bo w menu jest całą masa innych dań. Każdy na pewno znajdzie coś w sam raz dla siebie.
Beowolf

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne