Prezenty na święta

Dyskusje na różne tematy

Re: Prezenty na święta

Postautor: Kinka » 25 sierpnia 2017, 20:54 - pt

czesc meska dostaje butelke jakiejs wytrawnej whisky, czesc damska kosmetyki a dzieciaki albo klocki albo jakies kostiumy (zwykle zamawiam tu na necie https://godanparty.pl/ bo sa dobrej jakosci) W tym roku synowie dostali jeden arlekina a drugi pirata szkieletora :D a corka syrenke :)
Kinka

Postautor: marciniak » 01 września 2017, 00:00 - pt

No ja już nie raz wybierałam zegarki. Jest to taki elegancki prezent no i każdemu się przyda. Ostatnio upatrzyłam kilka na https://zegarmistrzlodz.com.pl/serwis-gwarancyjny-i-pogwarancyjny-inf-28.html. W tym roku wstępnie myślę o takim prezencie dla siostry. A oni mają duży wybór też damskich zegarków.
marciniak

Postautor: Edyta6 » 11 września 2017, 00:17 - pn

W sumie to jeszcze trochę czasu do świąt ale warto wcześniej przemyśleć taki prezent. Myślę ,że np. dla dziewczynki świetnym prezentem będzie taka laleczka http://www.niczchin.pl/94-lalki-bobasy- ... iszpanskie są bardzo przyjemne w dotyku i moja córka szaleje za nimi. Zdecydowanie różnią się od innych lalek bobasów, bo są bardziej realistyczne i wysokiej jakości.
Edyta6

Postautor: KasiaJo » 11 września 2017, 16:16 - pn

No tak! Święta już coraz bliżej, ja postanowiłam, że w tym roku zaplanuję wszystko dużo wcześniej. Dla męża znalazłam już wymarzony zegarek casio g shock czerwony o którym marzy już od dłuższego czasu, dlatego postanowiłam w tym roku zacząć zbierać wcześniej pieniądze i kupić mu wymarzony prezent :) Już nie mogę się doczekać jego miny jak go zobaczy!
KasiaJo

Postautor: palinka » 02 października 2017, 12:57 - pn

Ja w tym roku na pewno kupię mojej mamie jakąś ładną piżamkę i do kompletu szlafrok. Nad resztą rodziny jeszcze się nie zastanawiałam, ale póki co jest na to jeszcze trochę czasu :)
palinka

Postautor: rukola » 04 października 2017, 19:53 - śr

ja zwykle kupuje cos co sie obdarowywanemu przyda ;)
rukola

Postautor: alasek » 05 października 2017, 10:08 - czw

najpotrzebniejsze rzeczy :)
alasek

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:42 - ndz

Ja też już zaczęłam się zastanawiać, bo zawsze za późno się za to zabieram i zdecydowanie za drogie prezenty w rezultacie kupuję. W tym roku dla męża wymyśliłam, tak mi się wydaje, prezent idealny, czyli casio pro trek. Mój mąż o tym zegarku już marzy od bardzo dawna, także mam nadzieję, że będzie zadowolony z prezentu!
Tosia

Postautor: ilonna » 12 października 2017, 12:07 - czw

Razem z mężem kupujemy sobie w tym roku narty biegowe i to będzie nasz prezent :) Rok temu przekonaliśmy się do tego sportu i bardzo nam się spodobał. Mamy już dość korzystania ze sprzętu z wypożyczalni biegówek, pora kupić własne "deski" :) Między świętami na Nowym Rokiem wybieramy się na biegówki do Jakuszyc, więc od razu skorzystamy z prezentu :)
ilonna

Postautor: Sunnkredio » 14 października 2017, 21:19 - sob

No święta tuż tuż więc trzeba zacząć myśleć o prezentach. Moim zdaniem dobrą opcją też są różnego rodzaju bony np. na zabiegi czy do fryzjera. Tutaj https://www.salonexpert.pl/ sobie moze wyszukać jakiś dobry salon fryzjerki i wykupić u nich bon. Teraz większość salonów takie bony już ma.
Sunnkredio

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne