Strona 1 z 36

Prezenty na święta

Post: 30 października 2015, 11:11 - pt
autor: 62miko
Jakie prezenty kupujecie swoim najbliższym na gwiazdkę? Ja ciągle szukam inspiracji.

Re: Prezenty na święta

Post: 30 października 2015, 14:29 - pt
autor: arlettka
Juz szukasz prezentów? Trochę wcześnie :D
JA na początku grudnia będę wszystko zamawiać ale mam juz pomysły. Dla mamy chyba zamówie pędzle Hakuro z drogerii internetowej puderek - http://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/221 ... zerem.html a dla taty perfumy :) Dla pozostałych członków rodziny jeszcze nic nie wymyśliłam ale mam czas. Może ich podpytam co chcieliby dostać, żeby nie było problemu że będą niezadowoleni :)

Re: Prezenty na święta

Post: 31 października 2015, 21:46 - sob
autor: Borys33
Jakie masz ramy wydatków, ile przeznaczasz na prezent?

Re: Prezenty na święta

Post: 03 listopada 2015, 14:28 - wt
autor: monteo
Tez szukam inspiracji na prezenty i jakoś nieszczególnie mi w tym roku idzie. Ale dotarłam do strony http://jakiprezent.pl/ Wygląda na to, ze z jednej strony mogę obdarować cala rodzinę, od dzieci, po babcię. Z dziećmi dość łatwo, lubią kocki, puzzle, maskotki. To tu widziałam nawet ciekawe propozycje. najtrudniej jak co roku, będzie z męską częścią rodziny. Mam nadzieję, ze ta stronka mi pomoże.

Re: Prezenty na święta

Post: 04 listopada 2015, 14:26 - śr
autor: Sybilla
Moim zdaniem podczas świąt poza tradycyjnymi potrawami nie może zabraknąć słodkości. Np pączki http://www.camargo.com.pl/paczki-i-faworki Uwielbiam i mogłabym jest na kilogramy. Także dla mnie fajnymi prezentami są wszelkie słodycze.

Re: Prezenty na święta

Post: 12 listopada 2015, 11:16 - czw
autor: marusia
Dla mnie książka jest inspiracją na prezent świąteczny. Jestem typowym molem książkowym. Uważam, że książki trzeba promować. Jest w nich przecież tyle wiedzy, ciekawych informacji. Jako typowy mól książkowy mam konto na matrasie dzięki temu mogę korzystać ze zniżek jakie proponują. Myślę co najważniejsze to, że nie muszę szukać prezentów po sklepach, tylko wszystko załatwiam za jednym razem, za jedną przesyłką. Dla dzieci też mają duży asortyment na prezenty.

Re: Prezenty na święta

Post: 29 listopada 2015, 13:01 - ndz
autor: Kirkka
Prezenty to nie wszystko w świętach najbardziej lubię wspólnie spędzony czas, to jest to co będziecie wspominać po latach. Także polecam z dzieciaczkami wybrać się np. do sali zabaw - http://www.incaplay.pl/ , na jakąś szopkę, a jak są starsze to i na pasterkę, celebrujcie czas spędzany wspólnie z rodziną :)

Re: Prezenty na święta

Post: 03 grudnia 2015, 19:05 - czw
autor: Sybilla
Fajnym pomysłem na prezent dla kobiety są na pewno perfumy :) A co powiecie na to http://feromony-passion.pl/ ? Perfumy z feromonami to teraz wielki "przebój" i myslę że każda kobieta ucieszyłaby się gdyby takie znalazła pod choinka :)

Re: Prezenty na święta

Post: 08 grudnia 2015, 19:31 - wt
autor: maślanka
My rok temu zafundowaliśmy sobie weekend w Rzeszowie w hotelu Ferdynand. Tak dobrze mi sie teraz to imię kojarzy, że mówie wam ;p teraz tam chyba pojedziemy na sylwestra

Re: Prezenty na święta

Post: 08 grudnia 2015, 21:40 - wt
autor: marys
Prezenty zawsze można samodzielnie zrobić. Wystarczy tylko na przykład kupić coś takiego http://www.ecoflores.eu/pl/c/Formy-do-odlewow-gipsowych/99
i prezenty gotowe. Mały nakład finansowy a jaka radość:)
Takie prezenty nawet można z dziećmi zrobić i podarować chociażby babciom:)