Prezenty na święta

Dyskusje na różne tematy

Re: Prezenty na święta

Postautor: agamk » 06 czerwca 2019, 11:04 - czw

Ostatnio bardzo polubiłam sklepy z takimi drobiazgami handmade :) - takie prezenty są nie tylko ładne, ale i praktyczne. W Krakowie - gdzie mieszkam - mam kilka swoich ulubionych :)
agamk

Postautor: Konrad89 » 25 lipca 2019, 10:42 - czw

Do świąt jeszcze kawałek, ale już myślę nad konkretnym prezentem dla swojego taty. Coraz częściej skarży się, że boli go głowa, od lat też pogarsza mu się słuch.. dlatego wertowałem ostatnio strony i znalazłem metodę eliminującą szumy uszne https://www.signia-aparatysluchowe.pl/tinnitus/ Poruszyliśmy kiedyś z rodzeństwem temat aparatu, ale tato stanowczo odmówił, twierdząc, iż nie chce żeby wszyscy widzieli, że aż tak nie słyszy, że nosi aparat. Jednak im więcej o tym czytam, tym bardziej się przekonuję, iż nowoczesne aparaty są tak dyskretne i funkcjonalne, iż będzie to naprawdę idealny prezent na święta. W końcu nie będzie to kolejny gadżet, ale tak właściwie przywrócenie komfortu życia
Konrad89

Postautor: KonradSkal » 30 września 2019, 10:41 - pn

Co jest waszym zdaniem lepsze choinki sztuczne czy żywe? Ja zazwyczaj kupowałem żywą, ale nie chce mi się już co roku jeździć i kupowac nową. Niby jeszcze daleko do świat, ale już zaczynam o tym myśleć. Czekam na wsze przemyślenia i opinie
KonradSkal

Postautor: kotun » 18 października 2019, 15:36 - pt

No wiadomo, choinka musi być żywa. A powiedzcie mi czy znacie stronę ceneo i czy zamawiacie tam jakieś rzeczy? Bo właśnie znajoma mi podpowiedziała, że często z niej korzysta i tak myślę czy się nie skusić. Noże kuchenne Fiskars widziałam tam w dobrej cenie a potrzebuję. Też tam zamawiacie?
kotun

Postautor: marciniak » 24 października 2019, 10:36 - czw

Ja bardziej stawiam na wspomnienia niż na prezenty materialne. Dlatego uważam, że świetną opcją na prezent może być na przykład przejażdżka sportowym autem. Poczytajcie o tej opcji na stronie https://devil-cars.pl/jazda/nissan-gtr. Jestem pewna, że każdy facet by się ucieszył.
marciniak

Postautor: Rusałka » 07 listopada 2019, 16:43 - czw

No tak, święta zbliżają się wielkimi krokami dlatego już warto pomyśleć o prezentach dla najbliższych. W grudniu jeszcze też są mikołajki więc trzeba też coś na ta okazje kupić. Jeśli szukacie ppmysłu na prezenty mikołajkowe to zerknijcie na stronę koszykinspiracji.pl. Tu znajdziecie podpowiedzi co można kupic zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Prezenty podzielone są na różne kategorie więc można łatwo przejrzeć propozycje.
Rusałka

Postautor: ziaja03 » 11 listopada 2019, 21:33 - pn

Ja polecam zapoznać się z ofertą witryny sklepu Elfi która ma w ofercie świetny prezent. Mianowicie oferują możliwość otrzymania filmu lub wideo od Mikołaja! Każdy dzieciak chciałby dostać taką wiadomość i oni dają taką możliwość. Wszystko kosztuje niewiele a obdarowany na pewno się ucieszy z takiego prezentu i zapamięta go na wieki.
ziaja03

Postautor: aniawalkor2 » 12 listopada 2019, 14:29 - wt

Witam ja polecam perfumy dla swojej drugiej polówki niezawodny prezent.
aniawalkor2

Postautor: brzózka » 15 listopada 2019, 14:57 - pt

jeszcze nie mam nic kupione, myślę że w grudniu zacznę się rozglądać za takimi rzeczami. Tak samo jak elementy do wystroju domu które pewnie i tak kupię na https://godanparty.pl/ to też później. Ale balony czy śmieszne kubeczki dla dzieci też obowiązkowo
brzózka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne